[ Особисті повідомлення() · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

Щоб взяти участь у обговоренні відповідної теми, натисніть на її посилання (назва теми). Для додавання свого повідомлення - натисніть кнопку "Ответить". Якщо бажаєте створити свою тему на нашому форумі - тисніть на кнопку "Новая тема" та не забудьте додати своє повідомлення.

Вибачте, але участь у форумі можуть брати тільки зареєстровані користувачі на нашому сайті, або у системі uCoz.

Сторінка 1 з 11
Форум » Наші форуми » Форум 1 » Матеріали з питань ЦЗ та БЖД
Матеріали з питань ЦЗ та БЖД
Volto5Дата: Неділя, 20.03.2016, 23:03 | Повідомлення # 1
Група: Пользователи
Статус: Offline
Здравствуйте уважаемые коллеги!Предлагаю Вашему вниманию материалы по Гражданской защите иБезопасности жизнедеятельности. Материалы все в свободном доступе, без каких либо ограничений и расположены по адресу
http://volto.ucoz.com    Данные материалы будут полезны преподавателям и специалистам по вопросам ЦЗ и БЖД при подготовке занятий. Также на сайте расположены материалы, которые могут пополнить учебную базу и базу наглядных пособий (плакаты, брошюры, фильмы ЦЗ). Для педагогического
состава могут быть полезны фильмы и материалы проведения ТБД и ДЦЗ.  Для подготовки работающего и неработающего
населения также могут быть использованы учебные фильмы, плакаты, брошюры. На сайте имеется серия фильмов Азбука Безопасности. Направленность данной серии Безопасность жизнедеятельности населения. Азбука охватывает множество ситуаций годового цикла (зима-весна-лето-осень), т.е. начиная от обморожений, сосулек, гриппа, и заканчивая сбором грибов осенью. Также имеются и брошюры данной серии.
Надеюсь, что данные материалы будут вам полезны в вашей работе. 

С Уважением…. smile

Повідомлення відредагував Volto5 - Неділя, 20.03.2016, 23:04

viktoriya1994martinyukДата: Понеділок, 10.04.2017, 13:00 | Повідомлення # 2
Група: Пользователи
Статус: Offline
Доброго дня! Мене цікавить дана тема, оскільки в майбутньому я можу стати керівником навчального закладу. Суть мого питання полягає в наступному: "Хто буде нести відповідальність за пожежу в навчальному закладі? Відповідальний за пожежну безпеку НЗ чи директор школи?"

Форум » Наші форуми » Форум 1 » Матеріали з питань ЦЗ та БЖД
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Форма входу
Пошук
Останні публікації
Останні теми на форумі
  • Збільшення пенсійного віку. (18)
  • Матеріали з питань ЦЗ та БЖД (1)
  • Працевлаштування та розподіл навантаження в школі (10)
  • Харчування в школі (2)
  • людська заздрість (4)

• Важливо
    Наше опитування
    Чи будуть ближчим часом реальні реформи в середній освіті?
    Всього відповідей: 132
    Поділитися з друзями
    Теги
    Партнери
    репетиторы математики
    Статистика сайту