[ Особисті повідомлення() · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

Щоб взяти участь у обговоренні відповідної теми, натисніть на її посилання (назва теми). Для додавання свого повідомлення - натисніть кнопку "Ответить". Якщо бажаєте створити свою тему на нашому форумі - тисніть на кнопку "Новая тема" та не забудьте додати своє повідомлення.

Вибачте, але участь у форумі можуть брати тільки зареєстровані користувачі на нашому сайті, або у системі uCoz.

Сторінка 1 з 11
Форум » Наші форуми » Форум 1 » Збільшення пенсійного віку.
Збільшення пенсійного віку.
BOSSДата: Четвер, 18.03.2010, 19:18 | Повідомлення # 1
Група: Администраторы
Статус: Offline
Чи потрібно збільшувати пенсійний вік для виходу на пенсію (жінкам до 60 років, чоловікам до 65 років)? Кабінет Міністрів планує ввести це на вимогу міжнародних фінансових установ.
Що ви думаєте про працюючих пенсіонерів у школі, яких з кожним роком стає все більше і більше, а молодь після закінчення ВУЗів сидить без роботи?

ДиректорДата: Четвер, 25.03.2010, 21:15 | Повідомлення # 2
Група: Гости

На мою думку пенсійний вік у вчителів треба зменшувати і гнати зі школи. Моя мама недопрацювала 1 рік до пенсіїї, бо працювала чесно і віддано і всі, хто на цій роботі з*їдав серце і душу після пенсіїї працювали 1-3 від сили. А хто нічого не робив, просидів за столом, той і зараз нічого не робить і думає. В мене є вчителі, які не можуть заробити собі на пенсію, маючи 2 і більше дітей. І працюють, дай Боже. А вигнати пенсіонера я не можу. Потрібно ввести конрактну основу. Після пенсіїї- тільки за контрактом. Це питання стосується і, на жаль, і керівництва. Я розумію, що мене зараз з*їдять, та це моя професійна думка.

BOSSДата: Субота, 03.04.2010, 12:36 | Повідомлення # 3
Ви немов би читаєте мої думки. Тільки контракт для пенсіонерів! Якщо прийшов молодий спеціаліст, будьте ласкаві - звільніть місце. Та й намагання теперішньої влади виплачувати працюючим пенсіонерам або пенсію, або зарплату (на вибір) - також річ правильна! Скільки зекономиться коштів та звільниться місць для молодих спеціалістів, які стоять на біржі!
Щось потрібно робити, бо ситуація катастрофічна. Молодь нікому не потрібна!

lubavushkaДата: Середа, 07.04.2010, 18:22 | Повідомлення # 4
Група: Пользователи
пенсіонерам - пенсію, молоді - робочі місця. пенсію лише ногами вперед винесуть зі школи, так вони самі говорять, а молодь приїжає в село працювать, а там пенсія на порозі руками розводить, - місць немає.заручившись підтримкою голови сільради, бо то є законний супруг, не дай боже виженете дружину, хоча в неї і руки трусяться і г....не тримається. а молодий спеціаліст буряк сапає на полі......ось такі реалії.

direnkoДата: Середа, 07.04.2010, 18:37 | Повідомлення # 5
Часткова виплата пенсії працюючим пенсіонерам - не тільки для педагогів. Пенсіонери, які працюють в приватних структурах підуть в "тінь", це на руку роботодавцям. Яка ж тут економія для держави? Тільки контракт, з повною оплатою. Адже багато є прекрасних педагогів, але пенсіонерів. Краще пенсіонер - фанат своєї справи, ніж молодий спеціаліст, який працює в школі із-за зарплати.

ГістьДата: Неділя, 22.08.2010, 16:32 | Повідомлення # 6
Група: Гости

ПРОСТОЇ ВІДПОВІДІ НЕ БАЧУ.
ЯКБИ ВЧИТЕЛІ БУЛИ ВІЛЬНИМИ ЛЮДЬМИ І МОГЛИ МІГРУВАТИ У ПОШУКАХ КРАЩОГО РОБОЧОГО МІСЦЯ (КРИТЕРІЇ КОЖЕН ВСТАНОВЛЮЄ САМ СОБІ)...
ЯКБИ ДИРЕКТОР РАЗОМ З ШКІЛЬНОЮ РАДОЮ МІГ НАБИРАТИ В ШКОЛУ ВЧИТЕЛІВ ЗА КОНКУРСОМ...
МЕНІ СКОРО НА ПЕНСІЮ. МОЖЛИВО, ХТОСЬ ПОГЛЯДАТИМЕ НА МОЄ МІСЦЕ ТА НАЗИВАТИМЕ МЕНЕ ЗНЕВАЖЛИВО "ПЕНСІЯ". СЛОВО "ЗНЕВАЖЛИВО" ЧОМУСЬ НЕ ЗОВСІМ ПІДХОДИТЬ, КРАЩЕ РОСІЙСЬКЕ "УНИЧИЖИТЕЛЬНО". А ДАВАЙТЕ СЯДЕМО ТА ПОРОЗВЯЗУЄМО ЗАДАЧКИ. А ДІТИ МЕНЕ СЛУХАЮТЬ З ВЕЛИКОЮ ЗАЦІКАВЛЕНІСТЮ. ЛЮДИ ПОВАЖАЮТЬ. БЕЗ ШКОЛИ ЖИТТЯ НЕ УЯВЛЯЮ. ОТАМ ВИЩЕ ХТОСЬ НАПИСАВ, ЩО "ПЕНСІЮ" ЗІ ШКОЛИ ЛИШЕ "ВИНЕСУТЬ". ЧЕСНО КАЖУЧИ, ХОТІЛОСЯ Б ДО ОСТАННЬОГО БУТИ КОРИСНИМ, У ШКОЛІ, СЕРЕД ЛЮДЕЙ. ЗА КОНСТИТУЦІЄЮ І ПЕДАГОГ З ВЕЛИКИМ СТАЖЕМ, І МОЛОДИЙ МАЮТЬ РІВНІ ПРАВА, ЯК ГРОМАДЯНИ. ВІК ЧИ СТАЖ НЕ МОЖУТЬ БУТИ КРИТЕРІЄМ ДЛЯ ЗВІЛЬНЕННЯ.
ПРО ВИПЛАТУ ПЕНСІЇ. ЗА ПРЕЗИДЕНТСТВА КУЧМИ НАМ ПО ПІВ-РОКУ ЗАРПЛАТУ НЕ ПЛАТИЛИ. БАГАТО ХТО ЗІ ШКОЛИ ВТІК. Я СЕРЕД ТИХ, ХТО ЗАЛИШИВСЯ. НАРДЕПИ НІЯК НЕ МОЖУТЬ ЗМЕНШИТИ СВОЇ ПЕНСІЇ ТА ВІДМІНИТИ ПІЛЬГИ, БО НОВЕ ЗАКОНОДАВСТВО НЕ МОЖЕ ПОГІРШУВАТИ....... ТО ЧОМУ МОЖНА ПОГІРШИТИ СТАНОВИЩЕ "ПРОСТИХ" ЛЮДЕЙ, У Т.Ч.ВЧИТЕЛІВ?

Додано (22.08.2010, 14:35)
---------------------------------------------
"ТІЛЬКИ КОНТРАКТ ДЛЯ ПЕНСІОНЕРІВ".

ВІДОМИЙ РАДЯНСЬКИЙ ПИСЬМЕННИК - ФАНТАСТ І.ЄФРЕМОВ У ФАНТ.РОМАНІ "ЧАС БИКА" ОПИСАВ СУСПІЛЬСТВО, У ЯКОМУ ЛЮДИ ПОДІЛЯЛИСЯ НА КОРОТКОЖИВУЧИХ ТА ДОВГОЖИВУЧИХ ("КЖИ" ТА "ДЖИ"). КОРОТКОЖИВУЧІ МАЛИ ДОБРОВІЛЬНО ПІТИ З ЖИТТЯ, БО.... ІНШИМИ СЛОВАМИ, ПЕНСІЮ БУЛО НІЧИМ ПЛАТИТИ.

ІНШИЙ ПРИКЛАД. МОЖЛИВО, ЗНАЙДЕТЕ МОЖЛТВІСТЬ ПЕРЕГЛЯНУТИ СТАРЕНЬКИЙ ФІЛЬМ "ЛЕГЕНДА О НАРАЯМЕ"(СЕХЕЙ ІМАРУРА, ЯПОНІЯ, 1983)Дія відбувається в XIX столітті в японськоьу селі, ураженому голодом. Щоб не вмирати голодною смертю, жителі ввели ритуал убивання даремних членів співтовариства: новонароджених хлопчиків просто вбивали, а літніх людей їх власні діти відносили на вершину гори Нараяма і залишали вмирати. Орін - жінка 69 років повинна померти. Її син не хоче виконати ритуал, але того вимагає мати, вірна традиції. Знайшовши дружин своїм дітям, вона починає останній підйом на вершину, прив'язаною до спини сина. ТАКОЖ БУЛИ ПРОБЛЕМИ. ЯКЩО ВВЕДЕМО КОНТРАКТ ДЛЯ ПЕНСІОНЕРІВ, ТО ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, ПРОАНАЛІЗУВАВШИ КАДРОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ У ПЕВНОМУ РАЙОНІ, ЗРОБИТЬ ЗАУВАЖЕННЯ НАЧАЛЬНИКУ РАЙОННОГО ВІДДІЛУ ОСВІТИ. ВІН, ЯК ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ, НЕ ПІДПИШЕ КОНТРАКТ З ПЕНСІОНЕРОМ. А ПЕНСІОНЕР, ОЗНАЙОМИВШИСЬ З НОВИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ, (ЯКЕ, СПОДІВАЮСЬ, НЕ ПРИЙМУТЬ) НЕ МАТИМЕ ЗМОГИ ВІДСТОЮВАТИ СВОЇ ПРАВА. СЕРЕД БАГАТЬОХ ШЛЯХІВ, ЯКІ ТАКИМ ЧИНОМ ВІДКРИЄ НАШЕ СУСПІЛЬСТВО ПЕРЕД ВЧИТЕЛЕМ-ПЕНСІОНЕРОМ (ДОЇТИ ТРИ КОРОВИ, ПРИТОРГОВУВАТИ ЦИБУЛЬКОЮ ТА РЕДЬКОЮ, ІСНУВАТИ НА ЗЛИДЕННУ ПЕНСІЮ), ПРОГЛЯДАЄТЬСЯ УЗАГАЛЬНЕНА ВІДПОВІДЬ: САМОТУЖКИ, АБИ НІКОГО НЕ ПОТРИВОЖИТИ, ДОБИРАТИСЯ НА ОСУЧАСНЕНУ НАРАЯМУ. МОЖЛИВО, ДЕЩО СКЛАДНО НАПИСАВ. ХТОСЬ ДЕСЬ СКАЗАВ, ЩО МОРАЛЬНІСТЬ СУСПІЛЬСТВА ВИЗНАЧАЄТЬСЯ СТАВЛЕННЯМ ДО ДІТЕЙ ТА СТАРИКІВ. КОЖНА ЛЮДИНА ДУМАЄ ПРО МАЙБУТНЄ. АВТОМАТИЧНО ЗВІЛЬНИТИ, НЕ ПІДПИСУЮЧИ КОНТРАКТ З ПЕНСІОНЕРОМ - НЕ ГУМАННО. ЗАКОН НЕ ПОВИНЕН ПОЗБАВЛЯТИ ЛЮДИНУ ШАНСУ. У НОРМАЛЬНОГО ДИРЕКТОРА Є ВАЖІЛЬ, ЯКИМ МОЖНА НЕ ЛИШЕ ПЕНСІОНЕРА ЯКОГОСЬ ТАМ ЗВІЛЬНИТИ, -- АТЕСТАЦІЯ. ДАВАЙТЕ БУДЕМО НИМ КОРИСТУВАТИСЯ. СЛАБЕНЬКОМУ ДИРЕКТОРУ СКЛАДНО СКАЗАТИ ВЧИТЕЛЮ ПРИКРІ СЛОВА? ТОДІ ВІДДАЙ КЛЮЧІ ВІД СЕЙФА ІНШОМУ, ТА ЙДИ СОБІ В УПРАВДОМИ...

ДО РЕЧІ, У БАГАТЬОХ СІЛЬСЬКИХ ШКОЛАХ Є БАГАТО ВАКАНСІЙ НАВІТЬ НАПЕРЕДОДНІ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ. ЧОМУСЬ ЧЕРГИ ВЧИТЕЛІВ НА ЦІ ВАКАНСІЇ НЕ СПОСТЕРІГАЄТЬСЯ. А В НАШІЙ ДЕРЖАВІ БІЛЬШЕ 70 ТИС. ВЧИТЕЛІВ - ПЕНСІОНЕРІВ.

Додано (22.08.2010, 16:32)
---------------------------------------------
ПЕНСІЙНИЙ ВІК ЗБІЛЬШУВАТИ ПОТРІБНО, АЛЕ НЕ ВИГАНЯТИ ПЕНСІОНЕРІВ НА ПЕНСІЮ

DirectorДата: Понеділок, 28.02.2011, 22:44 | Повідомлення # 7
Я тоже за контракт. И пенсионеры все разные и молодые специалисты тоже...

Горец3202Дата: Субота, 12.03.2011, 00:48 | Повідомлення # 8
всіх пенсіонерів зразу переводити на контракт...ЗРАЗУ!!!!!!!!!!!!!!!!Молоді ніде працевлаштуватися...а вони продовжують ніби спортом займаючись наганяти свій стаж і вважають що їм нема достойної заміни....людина після 25 років праці справжнім вчителем вигорає...чи стає хворим(не пишу діагноз)проаналізуймо кожен своїх пенсіонерів....ЯН амос Коменський писав:"Стаж не тождествен мастерству"""ПЕнсіонери дружно на пенсію!!!!!!Хто вважає себе велиииииикиииим спеціалістом надавайте платні освітні послуги поза межами школи...станьте нам конкурентами...АЛЕ ПОЗА МЕЖАМИ ШКОЛИ!!!!!!!!!!!

drosselmeerДата: П`ятниця, 08.04.2011, 10:28 | Повідомлення # 9
Я вчитель зарубіжної літератури. Після закінчення ВУЗу вже два роки не можу знайти роботу за фахом.І це в столиці. Всі вакансії зайняті "пенсією". Жодної вакансії в місті. Я згоден працювати за 1000 грн., але не маю такої можливості. Вчителі на пенсії дуже гарно себе почувають, отримуючи пенсію і ЗП. Мені цікаво, що думають директори коли не беруть на роботу молодь, віддаючи перевагу "пенсії"? До чого ми дійдемо через 5-10 років? ЯКі ЧОМУ будуть вчити дітей маразматики?

BOSSДата: П`ятниця, 08.04.2011, 13:53 | Повідомлення # 10
Директори шкіл керуються трудовим законодавством, а воно більше захищає пенсіонерів наж молодь. Хоч і є бажання "омоложувати" колектив, але без згоди працюючого пенсіонера звільнити, або зменшити йому навантаження неможливо! А "тиснути" - справа невдячна і, часто, закінчується судом.

Yura-BratsДата: Субота, 16.04.2011, 16:31 | Повідомлення # 11
Горец3202 браво!
Вчителі-пенсіонери, як правило, не сприймаються більшістю учнів, у своїй роботі застосовують лише застарілі методи навчання і навіть не думають ні про які інновації... І це при тому, коли маса молодих талановитих фахівців сидять без роботи...
Я вважаю, що якщо вчитель дійсно Вчитель, то досягнувши пенсії він повинен підти із честю і уступити місце молодим спеціалістам, а не чекати поки його із приниженням виженуть!!!
Пенсіонерів - на заслужений відпочинок!
"Тиснути" на пенсіонерів - дійсно справа невдячна, але іноді - це єдиний вихід.

ладижанкаДата: Середа, 29.06.2011, 11:47 | Повідомлення # 12
Питання з пенсіонерами у школі треба вирішувати однозначно. Але яким чином?...
Хтось пропонує контракт, хтось тиск... А питання повинно вирішуватися матеріально. Одиниці працювали б у пенсійному віці, якби була добротна пенсія. Хоча б 100% їх матеріального утримання у школі. А так для кожного з них сьогодні пенсія як бонус - додаткових 900 грн. до зарплати. Адже більшість із них навчають чи утримують своїх внуків, допомагаючи таким чином своїм дітям, які на нинішні зарплати неспроможні самотужки поставити на ноги своїх дітей.
Але "пенсія" у школі - це проблема. Те вони не будуть робити, бо "нехай уже молоді за це беруться", або "не чіпайте нас, ми уже своє відробили", нового нічого не освоюють, бо "це все дурниці: я з крейдою й указкою уже 40 років відробила", комп'ютер для них - це "дурному радість"... І таких афоризмів тільки у своїй школі я чую безліч. Пенсіонери вважають, що з позицій власного досвіду вони у школі є кращими. І мало цікавляться тим, що про них говорять у селі чи місті. Молодь ступає їм на п'яти, а вони роблять вигляд, що не замічають. Але я прекрасно розумію, що більшість із них так себе ведуть не через добре життя...

хотинаДата: Неділя, 07.08.2011, 22:55 | Повідомлення # 13
Згодна стосовно пенсіонерів.У школі вся робота лягає на плечі вчителів середнього віку, бо те старе, а те мале (молоді спеціалісти). А середній вік з таким навантаженням скоро ніжки простягне. Ну, панове, дожитися до того, щоб спати на уроці, я б не хотіла,або губити вставну челюсть. Піти також треба вчасно, щоб пиндиками під зад не випихали. Пенсію, все-таки, не дурно дають. Контракт і крапка.

ЛюбочкаДата: Четвер, 13.10.2011, 18:28 | Повідомлення # 14
На мою думку, люди які вийшли на пенсію не повинні працювати в школі тому що:
по-перше, пенсіонерам уже самим тяжко працювати в школі;
по-друге, у нашій країні існує система освіти, тобто на зміну старшому поколінню є студенти які для цього і навчаються, щоб працювати в школі.
а ящо підвищать пенсійний вік це означатиме, що людям які уже заслужено мають піти на пенсію, яким уже просто тяжко фізично працювати, повинні працювати ще 5 а то й 6 років.
а студентам які навчаються після закінчення вузу просто нікуди іти.
тому що роботи за спеціальністю не має, не дивлячись на те що робочих місць і так не вистачає на всіх.
а якщо введуть цей закон то це завдасть шкоду не тільки пенсіонерам, а й нам студентам тому що роботи не буде для нас.

sveta2811Дата: П`ятниця, 25.11.2011, 21:01 | Повідомлення # 15
Все правильно.Але порадьте, що робити. Працюю 18 років на неповне навантаження. А пенсіонерка має пенсію і ставку, і класне керівництво. І це справедливо? Як вигнати???? sad

BOSSДата: Понеділок, 28.11.2011, 10:16 | Повідомлення # 16
"Гнати" не треба - так говорити про вчителів, які пропрацювали все життя у школі не можна. Просто керівництву школи слід приділяти більшу увагу молоді, монотонно на кожній нараді нагадувати про це та про те, що ветерани освітньої ниви повинні відпочивати. І потроху всі підуть на пенсію.

natali0608Дата: Неділя, 12.02.2012, 17:08 | Повідомлення # 17
Я працюю директором школи в селі.У мене 6 вчителів пенсіонерів . Якщо вони завтра розрахуються , в школі не буде мовників, фізика.
А молодь йти вчителювати в село не хоче. Житла немає,заробітна плата у молодого спеціаліста мала , а амбіцій багато.Вот і йдуть хлопці в охорону ,в міліцію,а дівчата сидять вдома.В сусідньому селі 7 вакансій в школі.Так що молодь ,що хоче працювати в школі на 1000грн. , приходьте , радо приймемо.

SvetlanaViktorovnaДата: Неділя, 07.12.2014, 13:37 | Повідомлення # 18
Невже хтось думає,  що пенсіонерові  самому б не хотілося піти на заслужений відпочинок?!!! Я сумніваюся, що вчитель після 35 років сумлінної роботи в школі тримається обома руками за свій стілець!!!Тут проблема в іншому. Вчителеві-пенсіонерові нема на що жити (пенсія мізерна!), молодий спеціаліст хоче повне навантаження (а працювати - то дитина хворіє, то контингент учнів не такий - краще вдома пересиджу), директорові - хоч так, хоч сяк, а розгрібай сам: і в колективі проблеми, бо заміняти вчителя безоплатно мало хто погоджується, і перед батькам учнів треба відстояти недосвідченого вчителя, який не завжди хоче викладатися на робочому місці (а авторитет заробляється тяжко-важко!), і пенсіонера НЕЗАКОННО "треба в шию гнати". Мушу сказати, що серед моїх студентів-практикантів (щороку 3-5 буває!) за останні 5 років лише двох-трьох можна пускати до дітей. Більшість же просидить півдня у класі - зі школярами словом не обмовиться, не виявить ніякої зацікавленості до того, що, як  і навіщо  робить учитель. Оцінки ж за практику хочеться високої! Іноді амбітних практикантів у лоб запитую:"Ви збираєтесь працювати в школі?" Коли чую "Ні!" - ставлю 3 і "до побачення!". Але що робити з тими, хто так же, як і попередній студент, марно просидів  за останньою партою, але хоче йти вчити інших? Ось із цього треба починати! У вузах навчати не за гроші (на контракті!), а, може, ще в школі виявляти і плекати дітей, схильних до педагогічної  роботи в майбутньому, і вчити за направленням. Рекомендували - будь ласка, забезпечте робочим місцем через 4-6 років! Тоді й пенсіонер, і директор знатимуть, коли й на кого розраховувати! Як навчили - таке й отримайте!
P.S. Я ще не пенсіонерка! Мабуть,  із 15 років роботи попереду...

martinyuk1994viktoriyaДата: Понеділок, 10.04.2017, 15:41 | Повідомлення # 19
Доброго дня усім! Збільшення пенсійного віку це досить важливе питання, оскільки люди пенсійного віку не бажають прощатися зі своїм робочим місцем. На мою думку основна проблема - це те, що пенсіонери в Україні отримують невисоку пенсію за свій стаж роботи, до того ж у них виникає страх стосовно того, що вони вже нікому не будуть потрібними. Пенсіонери в Європі з задоволенням ідуть на пенсію і поступаються місцем молодим спеціалістам тільки тому, що вони мають можливість подорожувати та відпочивати у літньому віці. У західних країнах  більше продумана система забезпечення працюючого населення, через що не виникає ніяких проблем з пенсіонерами.

Форум » Наші форуми » Форум 1 » Збільшення пенсійного віку.
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Форма входу
Пошук
Останні публікації
Останні теми на форумі
  • Збільшення пенсійного віку. (18)
  • Матеріали з питань ЦЗ та БЖД (1)
  • Працевлаштування та розподіл навантаження в школі (10)
  • Харчування в школі (2)
  • людська заздрість (4)

• Важливо
    Наше опитування
    Чи будуть ближчим часом реальні реформи в середній освіті?
    Всього відповідей: 132
    Поділитися з друзями
    Теги
    Партнери
    репетиторы математики
    Статистика сайту