[ Особисті повідомлення() · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

Щоб взяти участь у обговоренні відповідної теми, натисніть на її посилання (назва теми). Для додавання свого повідомлення - натисніть кнопку "Ответить". Якщо бажаєте створити свою тему на нашому форумі - тисніть на кнопку "Новая тема" та не забудьте додати своє повідомлення.

Вибачте, але участь у форумі можуть брати тільки зареєстровані користувачі на нашому сайті, або у системі uCoz.

Сторінка 1 з 11
Форум » Наші форуми » Форум 1 » Працевлаштування та розподіл навантаження в школі (Права директора школи в цьому випадку?)
Працевлаштування та розподіл навантаження в школі
ГістьДата: Субота, 19.06.2010, 13:19 | Повідомлення # 1
Група: Гости

В сільській школі працюю 26 рік. З них 18 учителем початкових класів, а останні роки педагогом-організатором. Маю середню спеціальну освіту після закінчення педагогічного училища. В певний час своєї педагогічної роботи на посаді учителя молодших класів уступила місце в даній школі старшим колегам, які мають також середню спеціальну освіту, які працюють до сьогоднішнього дня. В цьому році є місце на учителя молодших класів. Заврайоно на початку говорив, що кадрами в школі розпоряджається директор в школі. Тобто директор має право перевести мене з посади педагога-організатора на учителя молодших класів. А через певний час у заврайоно думка змінилась. Він говорить, що на посаду учителя молодших класів є спеціаліст з вищою освітою, яка в цьому році закінчує заочно вищий навчальний заклад і не має педагогічного досвіду, тобто в школу поступає новачком. Мені 45 років. Педагогічний досвід солідний. Шановні колеги, Де справидливість??? Чому в такому випадку не провести позачергову атестацію на конкурсні основі? Чому мені не дають можливості попрацювати за фахом до пенсійного віку? Хто може, допоможіть порадою! Що мені робити в цьому випадку?

BOSSДата: Середа, 23.06.2010, 12:40 | Повідомлення # 2
Група: Администраторы
Статус: Offline
Як директор школи я вражений тим, що всі кадрові питання вирішує лише начальник відділу освіти. А директор школи для чого?! Мало хто з працівників знає, що без згоди директора (віза на заяві) ніякий заврайоно, завоблоно, чи міністр освіти не має права призначати, переводити чи звільняти педагогів.
Перш за все це питання ви повинні вирішити з своїм директором школи - нехай він поставить свою згоду на вашій заяві про переведення на посаду вчителя молодших класів (заява повинна бути написана раніше ніж у вашої конкурентки). А тоді сміливо прямуйте у відділ освіти та реєструйте заяву.
Якщо директор школи вболіває за своїх працівників і є авторитетом для колективу - він вам допоможе (зможе знайти аргументи для свого начальника - заврайоно). Якщо ні - то грош ціна такому керівнику, який не захищає своїх працівників.

ГістьДата: П`ятниця, 27.08.2010, 22:30 | Повідомлення # 3
Група: Гости

Я дуже вдячний за відповідь на моє запитання! Прекрасний сайт для директорів шкіл України. Проблема в школі вирішилась по справидловому. Я хочу побажати директорам шкіл України натхнення в педагогічній діяльності , поваги і авторитету від своїх колег та учнів! Вітаю з початком навчального року!!!!

Modertator_x1Дата: Четвер, 21.10.2010, 17:10 | Повідомлення # 4
Група: Пользователи
ДОБРОГО ДНЯ. МАЮ 18 РОКІВ ПЕДАГОГІЧНОГО СТАЖУ. В ШКОЛІ Я ОДИН ВЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ, АЛЕ ОСТАННІ РОКИ МОЇМИ ГОДИНАМИ БІОЛОГІЇ ДИРЕКТОР ШКОЛИ "ДІЛИТЬСЯ" З ВЧИТЕЛЕМ ХІМІЇ. ПОЯСНЮЄ ЦЕ ПОТРЕБОЮ ДОПОМОГТИ ЛЮДИНІ ТА "А ВАМ Я ЗОБОВ"ЯЗАНА ЛИШЕ СТАВКУ". ПРИ ЦЬОМУ ВЧИТЕЛЬ ХІМІЇ МАЄ НА 5-6 ГОДИН БІЛЬШЕ ЗА МЕНЕ, ПРО ПОРІВНУ МОВА НЕ ЙДЕ. А ВСЯ РОБОТА ВЧИТЕЛЯ-БІОЛОГІ МОЯ И ЛИШЕ МОЯ. ЩО РОБИТИ? ХЕЛП! ЗАЗДАЛЕГІДЬ ВАМ ВДЯЧНА ЗА ПОРАДУ, ДОПОМОГУ.

BOSSДата: Середа, 08.12.2010, 14:15 | Повідомлення # 5
Як адміністратор цього сайту висловлю свою думку стосовно вашого питання, адже за спеціальністю я також вчитель біології, а працюю на посаді директора школи. Зрозуміло, що вам хочеться більше годин, але директор у цьому випадку повністю захищений - від дає вам повне навантаження - 18 годин, а іншу кількість має право надати будь-кому, адже він єдиний відповідає за якість навчально-виховного процесу у школі та раціональний розподіл педнавантаження і його будь-яке рішення важко оскаржити.
На мій погляд (зі свого досвіду), ці питання повинні вирішуватись демократично. Директор, або заступник директора по НВР збирає вчителів відповідної кафедри у свій кабінет висловлює свої пропозиції щодо раціональності того чи іншого розподілу годин, вислуховує пропозиції вчителів і приймає рішення, яке задовольняє більшість. При виникненні питань - шукається компроміс, який влаштовує усіх. Якщо ні (а це буває дуже рідко) - є інші заходи, до яких може вдатись директор школи, але це інша тема розмови.

Modertator_x1Дата: Понеділок, 13.12.2010, 18:48 | Повідомлення # 6
Спасибі за відповідь. Додам. Так, нас запрошують на співбесіду, обговорюємо та попередньо погоджуємося. А в тарифікації картина зовсім інша. У адміністрації щколи претензій до моєї роботи немає. Я не скандальна натура зовсім. Мабудь ця ситуація "людський фактор". Вдячна за підказку, маю надію на власні сили та зміну ситуації. З наступаючим Новим роком.

BOSSДата: Понеділок, 17.01.2011, 10:57 | Повідомлення # 7
Після усного погодження навантаження на наступний рік Ви повинні підписатись у відповідному документі. При змінах у новій тарифікації (і таке буває на початку навчального року) Ви повинні повторно погодити ці зміни з директором школи.

goraДата: Субота, 11.04.2015, 12:15 | Повідомлення # 8
добрий день допоможіть молодому директору. Як діяти , коли вчитель небажає підписуватись , що він ознайомлений з перспективним наватаженням на новий навчальний рік.

Додано (11.04.2015, 12:15)
---------------------------------------------
і заодно ще одне запитання. чи можна психолога , що працює на 0.5 ставки і має ще педагогічну освіту( наприклад біолога) довантажити вільними годинами за фахом?

BOSSДата: Субота, 11.04.2015, 12:59 | Повідомлення # 9
Якщо не бажає підписуватись - складається акт про те, що його ознайомили з перспективним навантаженням за присутності трьох осіб (після цього йому можна на підписуватись).
----------------------------------
Якщо психолог, який працює на 0,5 ставки має ще й освіту вчителя, то можна його донавантажити годинами (до 18 год.) - це вважатиметься сумісництвом

goraДата: Субота, 11.04.2015, 15:11 | Повідомлення # 10
чи зобовязані вчителі, які були довантажені годинами на час відпустки по вагітностіі пологах працівника і була зроблена перетарифікація, повернути ці години після виходу працівника з відпустки .

viktoriya1994martinyukДата: Понеділок, 10.04.2017, 12:54 | Повідомлення # 11
Доброго дня! Я магістрантка, навчаюсь за спеціальністю "Управління навчальними закладами", до цього я отримала диплом по спеціальності "Соціальна педагогіка", спеціалізації "Практична психологія". Мене цікавить таке питання:
Чи зможу я влаштуватись на посаду директора або хоча б заступника директора з навчально-виховної роботи без досвіду роботи у даній сфері?

Повідомлення відредагував viktoriya1994martinyuk - Понеділок, 10.04.2017, 12:54

Форум » Наші форуми » Форум 1 » Працевлаштування та розподіл навантаження в школі (Права директора школи в цьому випадку?)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Форма входу
Пошук
Останні публікації
Останні теми на форумі
  • Збільшення пенсійного віку. (18)
  • Матеріали з питань ЦЗ та БЖД (1)
  • Працевлаштування та розподіл навантаження в школі (10)
  • Харчування в школі (2)
  • людська заздрість (4)

• Важливо
    Наше опитування
    Чи будуть ближчим часом реальні реформи в середній освіті?
    Всього відповідей: 132
    Поділитися з друзями
    Теги
    Партнери
    репетиторы математики
    Статистика сайту