налегкі будні директора - Форум
[ Особисті повідомлення() · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

Щоб взяти участь у обговоренні відповідної теми, натисніть на її посилання (назва теми). Для додавання свого повідомлення - натисніть кнопку "Ответить". Якщо бажаєте створити свою тему на нашому форумі - тисніть на кнопку "Новая тема" та не забудьте додати своє повідомлення.

Вибачте, але участь у форумі можуть брати тільки зареєстровані користувачі на нашому сайті, або у системі uCoz.

Сторінка 1 з 11
Форум » Наші форуми » Форум 1 » налегкі будні директора (конфліктні ситуації в колективі)
налегкі будні директора
ГістьДата: Неділя, 23.08.2009, 11:40 | Повідомлення # 1
Група: Гости

На посаді директора працюю 6 років. У минулому навчальному році школа проатестувалася на високий рівень з відзнакою. Взагалом колектив гарний, але є окремі вчителі, які замість виконання своїх обов`язків шукають недоліки у роботі інших: пишуть скарги у різні інстанції. Численні перевірки невиявили порушень, навпаки роботу нашого колективу оцінюють на досить високому рівні. Згідно нашого законодавства дуже легко притягнути до відповідальності директора, а ось вчителя практично неможливо. Якщо у вас є досвід у вирішенні тиких проблем, відгукніться.

ГалинДата: Вівторок, 03.11.2009, 16:19 | Повідомлення # 2
Група: Пользователи
Статус: Offline
Вы мне очень напомнили директора школы, в которой работаю я 25 лет. Люблю себя любимого. Повернитесь к людям! Я работала ещё при трёх директорах. Они были Людьми! А сейчас у нас САМОДУР. Прошу прощения, если что не так.

Додано (03.11.2009, 16:19)
---------------------------------------------
О проверках. Как они проходят, знают все. И как молчат многие, лишь бы не тронули их. А одни на себе всё тянут. И на уроки не ко всем ведут проверяющих. По проверкам судить о работе директора нельзя. Да и о коллективе в целом тоже.

RWTДата: Вівторок, 10.11.2009, 00:07 | Повідомлення # 3
На мою думку, вчителя набагато легше покарати - і, найчастіше, безпідставно - ніж вчителя. Чуть зачепи директора, і на його захист встане вся РВО-рать. Від директорів чуєш про вчителя: не працюють, не хочуть, потребують контролю... Але всі успіхи школи - і відзнака також - це результат роботи, насамперед, вчителя. Я також знаю одну, яка все робить сама (ну, неначе імператор Вільгельм).

DirectorДата: Четвер, 13.01.2011, 20:30 | Повідомлення # 4
Не переживайте, жалобщиков в мире около 3%, поэтому они есть практически в каждой школе...

Горец3202Дата: Вівторок, 15.03.2011, 08:39 | Повідомлення # 5
Це питання абсолютно вирішуване.По - перше директор має бути в колективі не захмарним начальником з власними амбіціями, а людиною що розуміє мету поставлену перед нею, гнучкою, дипломатичною, що працює на рівні з усіма, успіхами і невдачами ділиться також з усіма(а не по принципу-що добре це я, а що погане -це ви колеги).Перед тим як взяти поурочні на перевірку від вчителів надати їм можливість перевірити свої.По- друге розуміючи колег, він зрозуміє тих жалобщиків, вони бачу є навіть тут на форумі.Здебільшого це хворі люди з перебільшеними амбіціями щодо себе.Вони є або добрими вчителями і їх треба похвалити (дотримуючись об"єктивності звичайно, не создаючи нового кумира)або притиснути, об"єктивно вказавши на його недоліки( до такого стану щоб він замовк), або просто поспілкуватися з ним,випити чаю бо в його хворобливій увазі ваша постать являється йому грізним монстром.Переступаючи поріг школи будь-кому необхідно переступати через власні оцінки людей та амбіції,розуміти свою місію.Головне не боятися, бути об"єктивним і своєю працею надихати інших......
Шлях до успіху лежить через терни......

Форум » Наші форуми » Форум 1 » налегкі будні директора (конфліктні ситуації в колективі)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Форма входу
Пошук
Останні публікації
Останні теми на форумі
  • О музыке (0)
  • методи впливу на важковиховуваних дітей (2)
  • Я -директор. з чого розпочати (3)
  • проведеня занять (4)
  • Навантаження адміністрації (2)

• Важливо
    Наше опитування
    Чи будуть ближчим часом реальні реформи в середній освіті?
    Всього відповідей: 129
    Поділитися з друзями
    Теги
    Партнери
    репетиторы математики
    Статистика сайту