[ Особисті повідомлення() · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

Щоб взяти участь у обговоренні відповідної теми, натисніть на її посилання (назва теми). Для додавання свого повідомлення - натисніть кнопку "Ответить". Якщо бажаєте створити свою тему на нашому форумі - тисніть на кнопку "Новая тема" та не забудьте додати своє повідомлення.

Вибачте, але участь у форумі можуть брати тільки зареєстровані користувачі на нашому сайті, або у системі uCoz.

Сторінка 1 з 11
Форум » Наші форуми » Форум 1 » людська заздрість
людська заздрість
ленусикДата: Четвер, 05.01.2012, 12:47 | Повідомлення # 1
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Моя мама - директор маленької школи ось уже 12 років. Зразковий директор. Отримувала почесні грамоти від обласного і районного відділів освіти за сумлінну працю. У 2010 році її визвали у райвідділ освіти і попросили взяти на посаду вчителя англійської мови людину, яка ніде до цього часу не працювала, але мала протекцію прокурора району. Мама не змогла відмовити. І тут почалося. Вчитель не вмів, навіть, заповнити класний журнал, на його уроках постійно діти дивилися або мультики по його нетбуку, або зовсім займалися власними справами. Англійську мову ніхто і не думав вивчати. На протязі навчального рокуінші вчителі намагалися давати йому поради щодо роботи, допомагали хто, як міг. Не витримавши антидисципліни на уроках, постійного куріння цього вчителя з учнями біля туалету. директор школи разом з райвідділом освіти здійснила перевірку його уроків і всі визнали професійнк непридатність вчителя. По закінченню навчального року горе-вчитель був звільнений на підставі закінчення трудового договору. Все було б добре, але почалася помста. Моїй матері з травня місяця почали погрожувати звільненням. Стали приїзжати перевірки з кримінальної міліції, прокуратури, з відділу праці, з районо, з облано, з КРУ, і до того ж по декілька разів. Кожний раз з наказом про ретельну перевірку. Мама захищається як може. Якщо раніше її підтримували з районо, то тепер, коли над усіма нависла ще й міністерська перевірка, кожний став захищати свою спину. Педколектив у школі за директором, усі її підтримують, радять боротися, але до колективу ніхто дослухатися не хоче, ігнорують в облано їхні листи на підтримку, батьки дітей також надсилали лист на підтримку директора. Тащо там ті листи, коли горе-вчитель зібрав коло себе 5 чоловік незадоволених і постійно надсилає листи за їх підписами і возить їх на своєму авто по всіх перевіряючих інстанціях. Підскажіть, будь-ласка, що робити? Дайте яку-небудь пораду. Матері зараз 53 роки. Педстажу достатньо, щоб піти на вислугу, але ж навіщо іти, якщо вона чесно працює.... Темою своєї розповіді я назвала "людська заздрість", тому що в цій маленькій сільській школі працюють люди, які мають хоча б якусь заробітну плату, а "незадоволені" не мають нічого, от тому і кусають. Як їх зупинити?

Повідомлення відредагував ленусик - Четвер, 05.01.2012, 13:08
 
BOSSДата: Понеділок, 30.01.2012, 22:16 | Повідомлення # 2
Група: Администраторы
Повідомлень: 48
Статус: Offline
Якщо грубих помилок у роботі керівника не має - то боятися нічого. Але все це нерви...
 
ГістьДата: Четвер, 29.03.2012, 16:34 | Повідомлення # 3
Група: Гости

Пуст Ваша мама как директор школы и наставник молодых, ищет хорошее в работе учителя и пригласит на свой урок. Умеет ли она научить детей своему предмету и положительным чертам личности. В течение года дает молодому учителю пример, а не обижает недоверием.
 
wolkanДата: Неділя, 14.07.2013, 14:23 | Повідомлення # 4
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
НЕПРАВА Ваша мама на 150% и Вы вместе с ней. Вы переживаете только за "нервы" своей мамы-директриссы, а каково молодому специалисту, уволенному с формулировкой "за профнепригодность". ОБЯЗАННОСТЬ администрации назначить молодому специалисту наставника, УЧИТЬ и НАПРАВЛЯТЬ, ОПЕКАТЬ и ОБЕРЕГАТЬ, а не критиковать и назначать комиссии из райОО по проверке профпригодности молодого педагога. Теперь Ваша мама на своей шее испытает все "прелести" своих же козней по отношению к другим. Не рой другому яму - сама в нее попадешь. Действия Вашей мамы как администратора ГОСУДАРСТВЕННОЙ школы - непрофессиональны и похожи на самоуправство. Опытный директор школы в такую ситуацию не попал бы НИКОГДА! (Читайте В.А.Сухомлинского)
 
orizona2017Дата: П`ятниця, 31.03.2017, 08:32 | Повідомлення # 5
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Сервисный пункт (офис) Орифлейм в Запорожье на пр.Металлургов 6, оф.15 (справа от ТЦ Афина)
приглашает обслуживаться консультантов и клиентов.  smile

Для вас предоставляем следующие услуги:
- прием и выдача заказов Орифлейм
- наличие всех тестеров парфюмерии Oriflame (более 100 наименований)
- принимаем к оплате банковские карты
- бесплатный гостевой Wi-Fi
- доставка заказов Орифлейм 2 раза в неделю
- смс-уведомления о доставке заказов
- шведское качество по доступным ценам
- 100% защита от подделок
- доставка косметики и парфюмерии по Украине (Укрпочта, Новая почта)


Онлайн каталог Oriflame, график доставок, онлайн регистрация на
нашем сайте spo.zp.ua 

тел. (061) 270-76-17
 
Форум » Наші форуми » Форум 1 » людська заздрість
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Форма входу
Пошук
Останні публікації
Останні теми на форумі
 • Працевлаштування та розподіл навантаження в школі (12)
 • Збільшення пенсійного віку. (18)
 • Матеріали з питань ЦЗ та БЖД (1)
 • Харчування в школі (2)
 • людська заздрість (4)

 • Важливо
  Наше опитування
  Чи будуть ближчим часом реальні реформи в середній освіті?
  Всього відповідей: 148
  Поділитися з друзями
  Теги
  Партнери
  репетиторы математики
  Статистика сайту