[ Особисті повідомлення() · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

Щоб взяти участь у обговоренні відповідної теми, натисніть на її посилання (назва теми). Для додавання свого повідомлення - натисніть кнопку "Ответить". Якщо бажаєте створити свою тему на нашому форумі - тисніть на кнопку "Новая тема" та не забудьте додати своє повідомлення.

Вибачте, але участь у форумі можуть брати тільки зареєстровані користувачі на нашому сайті, або у системі uCoz.

Сторінка 1 з 11
Форум » Наші форуми » Форум 1 » Як допомогти дітям вступити до зузів
Як допомогти дітям вступити до зузів
chopaДата: Середа, 28.03.2012, 12:48 | Повідомлення # 1
Група: Пользователи
Статус: Offline
Доброго дня, шановні колеги!

Нещодавно з відділу освіти я отримав листа з інформацією про конкурс творчих робіт "Талановиті кадри України" на сайті газети "Все про бухгалтерський облік". Сам конкурм проходить за підтримки Міносвіти. Найбільше мене зацікавив головний подарунок для 100 найкраших учасників - рекомендації для вступу до вузів України.

Я сам особисто оцінив конкурс, зайшов на сайт www.vobu.com.ua, після швидкої пропонується обрати один і 4 напрямків (бух. облік, аудит, фінанси і здається оподаткування), далі випадає сама робота. Нічого страшного вона собою не являла, складалась із декількох тестових завдань, математичної (хоча скоріше логічної) задачки і творчого завдання.

Цю інформацію я доніс до 10-11 класів, діти дуже зацікавилися, особливо рекомендаціями, які дають раво на особливих умовах вступити до будь-якого вузу України!

Хто теж хоче допомогти дітям своїє школи при вступній кампанії - конкурс тут: http://www.vobu.com.ua/ukr/student, там обрати: Конкурс "Талановиті кадри України"). Успіхів! Допоможіть дітям, вони вас ніколи не забудуть, а можливо завдяки вам здійсниться чиясь мрія!

Форум » Наші форуми » Форум 1 » Як допомогти дітям вступити до зузів
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Форма входу
Пошук
Останні публікації
Останні теми на форумі
  • Збільшення пенсійного віку. (22)
  • Зменшення кількості предметів у школі (10)
  • Харчування в школі (5)
  • Електронні системи - журнали, щоденники - в школі (6)
  • Вплив мультфільмів на виховання дітей (6)

• Наше опитування
    Чи будуть ближчим часом реальні реформи в середній освіті?
    Всього відповідей: 154
    Партнери
    Статистика сайту