Всеукраїнський шкільний конкурс «Мій Будинок Майбутнього» - Форум
[ Особисті повідомлення() · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

Щоб взяти участь у обговоренні відповідної теми, натисніть на її посилання (назва теми). Для додавання свого повідомлення - натисніть кнопку "Ответить". Якщо бажаєте створити свою тему на нашому форумі - тисніть на кнопку "Новая тема" та не забудьте додати своє повідомлення.

Вибачте, але участь у форумі можуть брати тільки зареєстровані користувачі на нашому сайті, або у системі uCoz.

Сторінка 1 з 11
Форум » Наші форуми » Форум 1 » Всеукраїнський шкільний конкурс «Мій Будинок Майбутнього»
Всеукраїнський шкільний конкурс «Мій Будинок Майбутнього»
barvinokДата: Середа, 12.09.2012, 12:23 | Повідомлення # 1
Група: Пользователи
Статус: Offline
З метою розширення уявлення школярів про поняття «енергоефективності», звернення їхньої уваги на проблеми сучасних будівель та шляхи вирішення цих проблем, компанія REHAU стартує новий конкурс – «Будинок майбутнього». В рамках конкурсу талановиті школярі з України матимуть змогу реалізувати власний творчий потенціал та отримати подарунки – засклення одного з класів школи вікнами з профілю REHAU, плеєри iPod Touch та шкільні рюкзаки.
Конкурс проходитиме в 2 етапи:
• 1 етап (1 вересня – 1 жовтня): учні з однієї школи повинні сформувати команду з 5 учасників та зареєструватися на сайті конкурсу www.konkurs.rehauvikna.com.ua., надавши відповідь на 3 питання від REHAU. Шляхом голосування на сайті та за рішенням журі буде обрано 50 фіналістів.
• 2 етап (1 жовтня – 1 листопада): фіналісти 1 етапу отримують завдання для проектів і готують презентацію власного будинку майбутнього. Голосування за проекти відбудеться в соціальних мережах протягом місяця.
1 листопада будуть оголошені 2 переможці – одна команда за результатами голосування, інша – обрана компетентним журі. Команди-переможці отримають музичні плеєри iPod Touch для кожного учасника, а також головний приз – засклення одного з класів школи вікнами з профілю REHAU. Ще 10 команд-лідерів за кількістю голосів отримають заохочувальні подарунки – шкільні рюкзаки.
Перші кроки на шляху до перемоги не складні – дивіться розповідь однієї з команд в невеличкому відео: http://bit.ly/QbntMc.
Детальну інформацію про умови проведення конкурсу Ви можете дізнатися на сайті: www.konkurs.rehauvikna.com.ua
Бажаємо всім учасникам натхнення та успіху в конкурсі!

Форум » Наші форуми » Форум 1 » Всеукраїнський шкільний конкурс «Мій Будинок Майбутнього»
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Форма входу
Пошук
Останні публікації
Останні теми на форумі
  • О музыке (0)
  • методи впливу на важковиховуваних дітей (2)
  • Я -директор. з чого розпочати (3)
  • проведеня занять (4)
  • Навантаження адміністрації (2)

• Важливо
    Наше опитування
    Чи будуть ближчим часом реальні реформи в середній освіті?
    Всього відповідей: 129
    Поділитися з друзями
    Теги
    Партнери
    репетиторы математики
    Статистика сайту