[ Особисті повідомлення() · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

Щоб взяти участь у обговоренні відповідної теми, натисніть на її посилання (назва теми). Для додавання свого повідомлення - натисніть кнопку "Ответить". Якщо бажаєте створити свою тему на нашому форумі - тисніть на кнопку "Новая тема" та не забудьте додати своє повідомлення.

Вибачте, але участь у форумі можуть брати тільки зареєстровані користувачі на нашому сайті, або у системі uCoz.

Сторінка 1 з 11
Форум » Наші форуми » Форум 1 » Я -директор. з чого розпочати (Про особливості роботи)
Я -директор. з чого розпочати
оле-олеДата: П`ятниця, 16.10.2015, 21:55 | Повідомлення # 1
Група: Пользователи
Статус: Offline
Доброго вечора! Підкажіть. будь ласка. з чого розпочати! Призначена т.в.о. директора позашкільного закладу. передали мені печатку. книгу наказів та ключі. За 2 дні потрібно здати 2 конкурсні роботи - при чому це. скоріш за все крайні терміни... Але головне. я не знаю. що найперше повинен знати керівник. До цього часу я працювала вихователем 9 років і чим живуть позашкільні заклади - взагалі не знаю . Може хтось може порадити або надати інформацію про корисні журнали. сайти та ін.

BOSSДата: Субота, 17.10.2015, 13:03 | Повідомлення # 2
Група: Администраторы
А Вам акт прийому-передачі матеріальних цінностей і документації не пропонували скласти?!
Перше, що керівник повинен знати - перелік матеріальних цінностей, які стоять на балансі і які він отримав під свою відповідальність. Вони всі повинні бути у наявності. Далі керівник повинен наказом покласти відповідальність за збереження мат.цінностей на відповідальних працівників по закладу та скласти з ними відповідні договори. 
Далі потрібно проаналізувати та поновити наявні основні документи: кошторис, тарифікацію, штатний розпис, річний план роботи, внутрішній розпорядок, посадові обов'язки працівників, кадрові накази та накази з основної діяльності.
Потім переговорити з кожним з працівників та уточнити посадові обов'язки, які вони повинні виконувати.
Після цього необхідно поновити основну документацію з охорони праці та безпеки життєдіяльності. Наказом покласти відповідальність за збереження життя та здоров'я вихованців на працівників. Під відповідними документами повинні обов'язково стояти підписи праціників.
Далі - згідно плану роботи та вказівок вищого керівництва.
Але бажано обов'язково тісно спілкуватись з досвідченими колегами, переймати досвід, брати зразки документів.
Успіхів!

оле-олеДата: Неділя, 18.10.2015, 14:00 | Повідомлення # 3
Дякую за відповідь!

dp120886lvpДата: П`ятниця, 03.02.2017, 12:03 | Повідомлення # 4
Здравствуйте

Форум » Наші форуми » Форум 1 » Я -директор. з чого розпочати (Про особливості роботи)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Форма входу
Пошук
Останні публікації
Останні теми на форумі
  • Працевлаштування та розподіл навантаження в школі (12)
  • Збільшення пенсійного віку. (18)
  • Матеріали з питань ЦЗ та БЖД (1)
  • Харчування в школі (2)
  • людська заздрість (4)

• Важливо
    Наше опитування
    Чи будуть ближчим часом реальні реформи в середній освіті?
    Всього відповідей: 148
    Поділитися з друзями
    Теги
    Партнери
    репетиторы математики
    Статистика сайту