[ Особисті повідомлення() · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

Щоб взяти участь у обговоренні відповідної теми, натисніть на її посилання (назва теми). Для додавання свого повідомлення - натисніть кнопку "Ответить". Якщо бажаєте створити свою тему на нашому форумі - тисніть на кнопку "Новая тема" та не забудьте додати своє повідомлення.

Вибачте, але участь у форумі можуть брати тільки зареєстровані користувачі на нашому сайті, або у системі uCoz.

 • Сторінка 1 з 1
 • 1
Форум » Наші форуми » Форум 1 » Працевлаштування та розподіл навантаження в школі (Права директора школи в цьому випадку?)
Працевлаштування та розподіл навантаження в школі
ГістьДата: Субота, 19.06.2010, 13:19 | Повідомлення # 1
Група: Гости

В сільській школі працюю 26 рік. З них 18 учителем початкових класів, а останні роки педагогом-організатором. Маю середню спеціальну освіту після закінчення педагогічного училища. В певний час своєї педагогічної роботи на посаді учителя молодших класів уступила місце в даній школі старшим колегам, які мають також середню спеціальну освіту, які працюють до сьогоднішнього дня. В цьому році є місце на учителя молодших класів. Заврайоно на початку говорив, що кадрами в школі розпоряджається директор в школі. Тобто директор має право перевести мене з посади педагога-організатора на учителя молодших класів. А через певний час у заврайоно думка змінилась. Він говорить, що на посаду учителя молодших класів є спеціаліст з вищою освітою, яка в цьому році закінчує заочно вищий навчальний заклад і не має педагогічного досвіду, тобто в школу поступає новачком. Мені 45 років. Педагогічний досвід солідний. Шановні колеги, Де справидливість??? Чому в такому випадку не провести позачергову атестацію на конкурсні основі? Чому мені не дають можливості попрацювати за фахом до пенсійного віку? Хто може, допоможіть порадою! Що мені робити в цьому випадку?
 
BOSSДата: Середа, 23.06.2010, 12:40 | Повідомлення # 2
Група: Администраторы
Повідомлень: 48
Статус: Offline
Як директор школи я вражений тим, що всі кадрові питання вирішує лише начальник відділу освіти. А директор школи для чого?! Мало хто з працівників знає, що без згоди директора (віза на заяві) ніякий заврайоно, завоблоно, чи міністр освіти не має права призначати, переводити чи звільняти педагогів.
Перш за все це питання ви повинні вирішити з своїм директором школи - нехай він поставить свою згоду на вашій заяві про переведення на посаду вчителя молодших класів (заява повинна бути написана раніше ніж у вашої конкурентки). А тоді сміливо прямуйте у відділ освіти та реєструйте заяву.
Якщо директор школи вболіває за своїх працівників і є авторитетом для колективу - він вам допоможе (зможе знайти аргументи для свого начальника - заврайоно). Якщо ні - то грош ціна такому керівнику, який не захищає своїх працівників.
 
ГістьДата: П`ятниця, 27.08.2010, 22:30 | Повідомлення # 3
Група: Гости

Я дуже вдячний за відповідь на моє запитання! Прекрасний сайт для директорів шкіл України. Проблема в школі вирішилась по справидловому. Я хочу побажати директорам шкіл України натхнення в педагогічній діяльності , поваги і авторитету від своїх колег та учнів! Вітаю з початком навчального року!!!!
 
Modertator_x1Дата: Четвер, 21.10.2010, 17:10 | Повідомлення # 4
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Статус: Offline
ДОБРОГО ДНЯ. МАЮ 18 РОКІВ ПЕДАГОГІЧНОГО СТАЖУ. В ШКОЛІ Я ОДИН ВЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ, АЛЕ ОСТАННІ РОКИ МОЇМИ ГОДИНАМИ БІОЛОГІЇ ДИРЕКТОР ШКОЛИ "ДІЛИТЬСЯ" З ВЧИТЕЛЕМ ХІМІЇ. ПОЯСНЮЄ ЦЕ ПОТРЕБОЮ ДОПОМОГТИ ЛЮДИНІ ТА "А ВАМ Я ЗОБОВ"ЯЗАНА ЛИШЕ СТАВКУ". ПРИ ЦЬОМУ ВЧИТЕЛЬ ХІМІЇ МАЄ НА 5-6 ГОДИН БІЛЬШЕ ЗА МЕНЕ, ПРО ПОРІВНУ МОВА НЕ ЙДЕ. А ВСЯ РОБОТА ВЧИТЕЛЯ-БІОЛОГІ МОЯ И ЛИШЕ МОЯ. ЩО РОБИТИ? ХЕЛП! ЗАЗДАЛЕГІДЬ ВАМ ВДЯЧНА ЗА ПОРАДУ, ДОПОМОГУ.
 
BOSSДата: Середа, 08.12.2010, 14:15 | Повідомлення # 5
Група: Администраторы
Повідомлень: 48
Статус: Offline
Як адміністратор цього сайту висловлю свою думку стосовно вашого питання, адже за спеціальністю я також вчитель біології, а працюю на посаді директора школи. Зрозуміло, що вам хочеться більше годин, але директор у цьому випадку повністю захищений - від дає вам повне навантаження - 18 годин, а іншу кількість має право надати будь-кому, адже він єдиний відповідає за якість навчально-виховного процесу у школі та раціональний розподіл педнавантаження і його будь-яке рішення важко оскаржити.
На мій погляд (зі свого досвіду), ці питання повинні вирішуватись демократично. Директор, або заступник директора по НВР збирає вчителів відповідної кафедри у свій кабінет висловлює свої пропозиції щодо раціональності того чи іншого розподілу годин, вислуховує пропозиції вчителів і приймає рішення, яке задовольняє більшість. При виникненні питань - шукається компроміс, який влаштовує усіх. Якщо ні (а це буває дуже рідко) - є інші заходи, до яких може вдатись директор школи, але це інша тема розмови.
 
Modertator_x1Дата: Понеділок, 13.12.2010, 18:48 | Повідомлення # 6
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Статус: Offline
Спасибі за відповідь. Додам. Так, нас запрошують на співбесіду, обговорюємо та попередньо погоджуємося. А в тарифікації картина зовсім інша. У адміністрації щколи претензій до моєї роботи немає. Я не скандальна натура зовсім. Мабудь ця ситуація "людський фактор". Вдячна за підказку, маю надію на власні сили та зміну ситуації. З наступаючим Новим роком.
 
BOSSДата: Понеділок, 17.01.2011, 10:57 | Повідомлення # 7
Група: Администраторы
Повідомлень: 48
Статус: Offline
Після усного погодження навантаження на наступний рік Ви повинні підписатись у відповідному документі. При змінах у новій тарифікації (і таке буває на початку навчального року) Ви повинні повторно погодити ці зміни з директором школи.
 
goraДата: Субота, 11.04.2015, 12:15 | Повідомлення # 8
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Статус: Offline
добрий день допоможіть молодому директору. Як діяти , коли вчитель небажає підписуватись , що він ознайомлений з перспективним наватаженням на новий навчальний рік.

Додано (11.04.2015, 12:15)
---------------------------------------------
і заодно ще одне запитання. чи можна психолога , що працює на 0.5 ставки і має ще педагогічну освіту( наприклад біолога) довантажити вільними годинами за фахом?

 
BOSSДата: Субота, 11.04.2015, 12:59 | Повідомлення # 9
Група: Администраторы
Повідомлень: 48
Статус: Offline
Якщо не бажає підписуватись - складається акт про те, що його ознайомили з перспективним навантаженням за присутності трьох осіб (після цього йому можна на підписуватись).
----------------------------------
Якщо психолог, який працює на 0,5 ставки має ще й освіту вчителя, то можна його донавантажити годинами (до 18 год.) - це вважатиметься сумісництвом
 
goraДата: Субота, 11.04.2015, 15:11 | Повідомлення # 10
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Статус: Offline
чи зобовязані вчителі, які були довантажені годинами на час відпустки по вагітностіі пологах працівника і була зроблена перетарифікація, повернути ці години після виходу працівника з відпустки .
 
viktoriya1994martinyukДата: Понеділок, 10.04.2017, 12:54 | Повідомлення # 11
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Статус: Offline
Доброго дня! Я магістрантка, навчаюсь за спеціальністю "Управління навчальними закладами", до цього я отримала диплом по спеціальності "Соціальна педагогіка", спеціалізації "Практична психологія". Мене цікавить таке питання:
Чи зможу я влаштуватись на посаду директора або хоча б заступника директора з навчально-виховної роботи без досвіду роботи у даній сфері?


Повідомлення відредагував viktoriya1994martinyuk - Понеділок, 10.04.2017, 12:54
 
bilysyak70Дата: Понеділок, 09.10.2017, 16:23 | Повідомлення # 12
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Доброго дня! Працюю вчителем української мови і літератури з 1996 року згідно з наказом на  повне тижневе навантаження. У 2017-2018 н.р. директор школи виділила 12,5 годин ,мотивуючи  тим , що немає годин, при чому заступник директора з виховної роботи має 10 годин укр, а інший вчитель з наказом на неповне тижневе навантаження ( з 1994 року) - 12,5 годин. Чи можу я захистити свої права? Дякую.

Повідомлення відредагував bilysyak70 - Понеділок, 09.10.2017, 16:32
 
BOSSДата: Понеділок, 09.10.2017, 18:42 | Повідомлення # 13
Група: Администраторы
Повідомлень: 48
Статус: Offline
Наказу на прийняття на неповне навантаження не повинно бути. Приймає орган управління освітою на посаду, а навантаження встановлюється директором школи щороку окремим наказом, після погодження з учителем. Воно може бути повним і неповним (за письмової згоди працівника). Якщо вчитель не дає згоди на неповне навантаження -  адміністрація школи повинна його довантажити, в т.ч. за рахунок "своїх" годин (будь-яка профспілка це повинна захищати). Якщо годин не має, а працівники одного предмету (посади) не погоджуються на запропонований розподіл педнавантаження - оголошується скорочення посад (згідно КЗпПУ).
 
chyvachok67Дата: Понеділок, 13.11.2017, 18:54 | Повідомлення # 14
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Як випускниця педагогічного ВНЗ я зіткнулася з проблемою працевлштування за фахом. Як мені повідомили в міському відділі освіти всі школи переповнені і банальне "ми вам передзвонимо" мене аж ніяк не влаштувало,тому я подалась шукати кращої долі у районному відділі освіти,звідки мені 30 серпня надійшло повідомлення про те,що в одній сільській школі шукають вчителя на дикретне місце. Погодилась.Проте заробітня плата геть мене не влаштовує і навчаючись на магістратурі(інплан) я працюю не лише в школі.а також вимушена маючи 21 годину навантаження шукати додаткового заробітку бо інакше молодому фахівцю на ці копійки не прожити.
 
Форум » Наші форуми » Форум 1 » Працевлаштування та розподіл навантаження в школі (Права директора школи в цьому випадку?)
 • Сторінка 1 з 1
 • 1
Пошук:

Форма входу
Пошук
Останні публікації
Останні теми на форумі
 • переведення директора на посаду вчителя (2)
 • Збільшення пенсійного віку. (22)
 • Зменшення кількості предметів у школі (10)
 • Харчування в школі (5)
 • Електронні системи - журнали, щоденники - в школі (6)

 • Наше опитування
  Чи будуть ближчим часом реальні реформи в середній освіті?
  Всього відповідей: 172
  Партнери
  Статистика сайту