[ Особисті повідомлення() · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

Щоб взяти участь у обговоренні відповідної теми, натисніть на її посилання (назва теми). Для додавання свого повідомлення - натисніть кнопку "Ответить". Якщо бажаєте створити свою тему на нашому форумі - тисніть на кнопку "Новая тема" та не забудьте додати своє повідомлення.

Вибачте, але участь у форумі можуть брати тільки зареєстровані користувачі на нашому сайті, або у системі uCoz.

 • Сторінка 1 з 1
 • 1
Форум » Наші форуми » Форум 1 » Звільнення з роботи
Звільнення з роботи
СашаДата: Вівторок, 28.12.2010, 18:14 | Повідомлення # 1
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Профспілковий комітет школи та депутати сільської ради висловили недовіру директору школи, який уже пенсійного віку та переведений на контрактну форму роботи на посаді директора з 01.09.2010р.по 31.08.2011р. Проте, 30 серпня на щорічному звіті керівника навчального закладу перед педагогічним колективом та громадськістю робота керівника визнана задовільною. Педколектив звернувся до відділу освіти з ініціативою звільнення директора школи з посади до початку ІІ семестру. Вразі невирішення позитивно їхнього клопотання попереджають оголосити страйк. Як прийняти вірне рішення відділу освіти
 
BOSSДата: Четвер, 30.12.2010, 21:06 | Повідомлення # 2
Група: Администраторы
Повідомлень: 48
Статус: Offline
Цікаво, а як же голосував колектив під час щорічного звіту директора, чого тоді язики педагогів "позатягувало". Вихід з цього становища може бути один - за ініціативою власника школи (районної ради) збирається конференція, або збори колективу і приймається рішення. На основі чітко оформленого рішення конференції відділ освіти може розірвати контракт (якщо там є такий пункт). Якщо даної умови у контракті не має і він захищає у цьому питанні директора, то такий контракт складений безграмотно. А взагалі, керівника школи дуже легко звільнити виписавши пару доган за будь-які недоліки у роботі (згідно посадових обов'язків директор відповідає за все у школі).
Якщо у школах таке трапляється і доходить до страйку, то винний в першу чергу відділ освіти (у колишньому СРСР трактували ці випадки як "незадовільна робота з кадрами"). Відділ освіти повинен прораховувати всі можливі випадки наперед, і не сприяти виникненню конфліктів у школах, а своєчасно їх ліквідовувати.
У вашому випадку комусь це вигідно.
 
Горец3202Дата: Вівторок, 15.03.2011, 08:58 | Повідомлення # 3
Група: Пользователи
Повідомлень: 5
Статус: Offline
Яка причина недовіри профспілкового комітету та депутатів с-ради директору???Даю руку відсікти що половина депутатів Вашої с-ради не мають вищої освіти і кваліфіковано оцінити роботу директора не мають змоги, а працюють під якимось місцевого рівня кукловодом.Я сам особисто не полюбляю пенсіонерів, але не потрібно звільняти людину за принципами помаранчевого шабаша як це у вашому випадку виходить.Boss правильно сказав що недоліків знайти можна масу в роботі директора, але необхідно працювати в правовому полі.Ви не знаєте як зняти людину, тоді як ви збираєтеся працювати і навіщо вам це потрібно взагалі??
Якщо знімають людину з роботи, значить це комусь вигідно......................
 
Форум » Наші форуми » Форум 1 » Звільнення з роботи
 • Сторінка 1 з 1
 • 1
Пошук:

Форма входу
Пошук
Останні публікації
Останні теми на форумі
 • переведення директора на посаду вчителя (2)
 • Збільшення пенсійного віку. (22)
 • Зменшення кількості предметів у школі (10)
 • Харчування в школі (5)
 • Електронні системи - журнали, щоденники - в школі (6)

 • Наше опитування
  Чи будуть ближчим часом реальні реформи в середній освіті?
  Всього відповідей: 172
  Партнери
  Статистика сайту