[ Особисті повідомлення() · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

Щоб взяти участь у обговоренні відповідної теми, натисніть на її посилання (назва теми). Для додавання свого повідомлення - натисніть кнопку "Ответить". Якщо бажаєте створити свою тему на нашому форумі - тисніть на кнопку "Новая тема" та не забудьте додати своє повідомлення.

Вибачте, але участь у форумі можуть брати тільки зареєстровані користувачі на нашому сайті, або у системі uCoz.

 • Сторінка 1 з 1
 • 1
Форум » Наші форуми » Форум 1 » Чи потрібні електронні журнали? (Інформаційна система "UNIS. Електронний журнал")
Чи потрібні електронні журнали?
ФОП_ШевчукДата: Четвер, 12.05.2011, 09:52 | Повідомлення # 1
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Статус: Offline
Доброго дня усім освітянам!

У 2009 році появилася нова інформаційна система "UNIS. Електронний журнал" за допомогою якої батьки можуть переглянути успішність своєї дитини на власному сайті навчального закладу який створюється на порталі "Моя школа" компанією ФО-П Шевчук В.В.

Інформаційна система «UNIS. Електронний журнал» гарантує:
· Моніторинг якості освіти
· Портал для кожного українського освітнього закладу
· Конфіденційність
· Спілкування між дирекцією школи, учителями і батьками
· Отримання загальних даних, такі як оголошення, розклад уроків, успішність дитини, інформацію про школу
·Зручний інтерфейс та функціонал сайту
·Успішність і розвиток Вашої дитини за допомогою стабільної, безперебійної роботи сервісу і
цілодобового доступу до інформації.

Додано (12.05.2011, 09:52)
---------------------------------------------
МЕГА АКЦІЯ ВІД ТОВ «КОМПАНІЯ «ДІЄЗ-ПРОДУКТ»!

Шановні освітяни, компанія робить ВАМ неймовірну пропозицію!

Тільки з 10.05.2011 по 06.06.2011 року всі, хто підключиться до інформаційної системи «UNIS. Електронний журнал» на порталі http://www.moyashkola.com.ua отримають у безкоштовне користування програму «Контроль документообігу», яка забезпечить ефективний облік всієї вхідної/вихідної документації установи і контроль за вчасним виконанням документів.

Дану програму Ви можете отримати перейшовши за посиланням>>>

На всі питання щодо умов акції можуть відповісти наші менеджери. Звертайтесь за більш детальною інформацією за контактними телефонами: (044)248 28 30; (067)693 32 20, або напишіть нам на електронну адресу diez94@mail.ru.[b]

 
Geograf67Дата: Неділя, 12.06.2011, 18:46 | Повідомлення # 2
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
А кто и когда будет заполнять этот журнал?
 
NatashaДата: Неділя, 17.07.2011, 21:54 | Повідомлення # 3
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Записати оцінки ручкою в журналі дещо швидше. А от як бути, коли у школі Інтернет занадто повільний, з ним можна одночасно працювати лише на одному ПК, а вдома ж навіть не в кожного педагога є комп'ютер. Це я від імені сільських вчителів, які за розвиток інформаційних технологій, а також за те, щоб до них був вільний доступ.
 
ФОП_ШевчукДата: Четвер, 21.07.2011, 10:22 | Повідомлення # 4
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Статус: Offline
Вимоги до користувачів категорії «адміністратор/секретар»:
Впевнений користувач ПК під управлінням ОС Windows.
Впевнений користувач Internet Explorer, або Mozzila Firefox, або Google Ghrome для входу на власний сайт навчального закладу.
Навики роботи в редакторах Microsoft Word, блокнот - для створення домашніх завдань, оголошень, повідомлень.
Наявність власного e-mail для навчання і консультування спеціалістами компанії розробника та інших комунікаційних потреб.
Відповідальність, чесність, так як адміністратор «UNIS. Електронний журнал» заповнює базу даних (оцінки, відвідування, загальні повідомлення по навчальному закладу, домашнє завдання. за бажанням) та видає кожному батькові, викладачеві персональний логін і пароль до власної сторінки на сайті.

У Вашому навчальному закладі може й не бути інтернету, оскільки сам "UNIS. Електронний журнал" складається з двох частин, одна з яких це програма яка встановлюється на комп'ютер навчального закладу (доступ до бази даних може мати будь який інший комп'ютер по мережі), де заповнюються дані, а друга частина це портал "Моя школа" куди адміністратор завантажує файл бази даних, для завантаження потрібна мінімальна швидкість інтернету і максимум 5 хвилин.
 
BOSSДата: Четвер, 24.11.2011, 17:50 | Повідомлення # 5
Група: Администраторы
Повідомлень: 48
Статус: Offline
Електронні журнали це все добре, але вони ніколи не стануть документом. Завжди паралельно з ними будуть заповнюватися звичайні журнали. Якщо рівень охопленості інтернетом батьків школи нижче 50%, то вводити його і робити цю значну за обсягом роботу не має сенсу. та й для цього у школі повинен бути окремий персонал.
 
IgorДата: Неділя, 06.05.2012, 10:51 | Повідомлення # 6
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Статус: Offline
Електронні журнали дуже потрібні і вже на часі. Ми справді живемо в такий час, коли паперові носії виходять з вжитку. Адже всюди пропагується збереження лісів, які нещадно винищуються. Щодо того, що електронний носій не буде документом, то це не зовсім так. Вже існують такі собі електронні підписи і електронні документи діють на рівні паперових. Можна посилати ел. документи в казначейство, пенсійний податкову і інші структури по інтернету без печатки і вони мають таку саму вагу, що і паперові носії. Правда така послуга є платна. Але я думаю , що ми до цього йдемо. Хочу зауважити також, що електронний журнал і не тільки є у відкритому доступі для всіх і зовсім безплатно. Наша школа успішно працює по екосистемі MySchool . Підключайтеся і не пожалкуєте. Підключитися до системи MySchool можна тут: http://myschool.ua/. Що цікаво , що у мене також були противники цього, мовляв не всі батьки мають інтернет. В даній системі є функція, коли по бажанню вчителя оцінки і всі повідомлення відправляються СМС на телефон батьків автоматично. Думаю що у кожного батька є мобільний телефон. І все це безплатно. При потребі можу допомогти в опануванні даної системи. Це не так складно, як здається. Бери і працюй!!!
 
alexandrashpet27Дата: Вівторок, 31.10.2017, 22:27 | Повідомлення # 7
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Статус: Offline
Як молодий вчитель, вважаю, що електронні журнали - досить практичні та зручні в користуванні. На це в мене є ряд об*єктивних причин:1) Я впевнена, що ці журнали скоріше необхідні для самих учнів, а не для школи чи батьків. Ще не так давно був в моєму житті такий час, коли я намагалась заробити гарну оцінку, недосипала та прагнула вразити вчителя своєю підготовкою, але досить часто натикалась на те, що навіть не знала своєї оцінки, адже вчитель міг не сказати про неї, приховати, поставити її в свій блокнот, або щось накшталт цього. Повірте, учні на сьогоднішній день дуже часто не знають як саме оцінили їх знання.
2) Електронний журнал необхідний батькам! І зовсім не задля контролю, а хоча б для того, щоб просто знати з якими предметами дитина справляється, а з якими ні, і вже на цьому акцентувати увагу. Не на тому, що в дитини мають бути одні "5" чи "12", а на тому, щоб зрозуміти, що саме до вподоби нашим дітям в цьому житті. Дуже часто у батьків не вистачає часу на батьківські збори, проте заглянути в електронний журнал, я вважаю, вони знайдуть час. 
3) Ну і останньою причиною вважаю зручність самого вчителя. Адже буде набагато легше, якшо система підрахує за на вчителя бали та виставе учню оцінку.
 
Форум » Наші форуми » Форум 1 » Чи потрібні електронні журнали? (Інформаційна система "UNIS. Електронний журнал")
 • Сторінка 1 з 1
 • 1
Пошук:

Форма входу
Пошук
Останні публікації
Останні теми на форумі
 • переведення директора на посаду вчителя (2)
 • Збільшення пенсійного віку. (22)
 • Зменшення кількості предметів у школі (10)
 • Харчування в школі (5)
 • Електронні системи - журнали, щоденники - в школі (6)

 • Наше опитування
  Чи будуть ближчим часом реальні реформи в середній освіті?
  Всього відповідей: 172
  Партнери
  Статистика сайту