[ Особисті повідомлення() · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

Щоб взяти участь у обговоренні відповідної теми, натисніть на її посилання (назва теми). Для додавання свого повідомлення - натисніть кнопку "Ответить". Якщо бажаєте створити свою тему на нашому форумі - тисніть на кнопку "Новая тема" та не забудьте додати своє повідомлення.

Вибачте, але участь у форумі можуть брати тільки зареєстровані користувачі на нашому сайті, або у системі uCoz.

 • Сторінка 1 з 1
 • 1
Форум » Наші форуми » Форум 1 » Рукоприкладство – як вплив на учня (Інтернет-сайт rutube.ru потрапив на очі випадково, але назва)
Рукоприкладство – як вплив на учня
Alex2778Дата: Четвер, 02.06.2011, 16:03 | Повідомлення # 1
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Рукоприкладство – як вплив на учня

Інтернет-сайт rutube.ru потрапив на очі випадково, але назва кременчуцького навчального закладу зацікавила, а два коротких відеосюжети приголомшили.

Героями першої сценки зі шкільного життя виступають старшокласники та їхня літня вчителька. Сидячи за вчительським столом перед ліцеїстами, педагог щось гаряче втлумачує. І раптом підводиться і з розмаху б’є зошитом по обличчю одного із “нетямущих”. Ліцеїст злякано відсахнувся. Вчителька замахується повторно. Той панічно затуляється руками…

“До тебе доходить, як до барана!” – у присутності дітей характеризує “успіхи” учня та ж сама вчителька у другому сюжеті…

Які здібності повинен мати

Відзняті прихованою камерою відеоролики з’явилися в Інтернеті 12 лютого і 14 березня. І, судячи з усього, до сьогодні їх передивилося мало не півтисячі користувачів. Не виняток, що частина з них – школярі, які легко “вирахували” щедру на приниження своїх учнів героїню – вчительку англійської мови з іронічним прізвиськом Лапша – Наталія Люкшина

А між тим, система безперервної освіти вивчення іноземної мови повинна впливати на розвиток психічних функцій учнів позитивно і, незалежно від їхніх стартових здібностей, культурну та практичну спрямованість дитини посилювати. Так чи правильний стиль взаємовідносин з учнями вибрала для себе “англійка”?
Однак саме такі протиправні дії відбувалися в кременчуцькому навчальному закладі.

Винувата конкуренція?

Керівниця цього закладу походження відзнятих школярами сюжетів датує приблизно 2006-2007 роками: – Я тоді ще тут не працювала, але чула, що якийсь гучний скандал був. Зараз же подібних інцидентів у нас просто бути не може – взаємовідносини між учителями та учнями адміністрація постійно вдосконалює. А я контролюю цей процес особисто.

Показану в Інтернеті вчительку-пенсіонерку директриса характеризує позитивно: – Вона досить досвідчений працівник, вміло й доступно викладає свій предмет. Дивуюся, що таке могло статися. Хоча… Спільну мову зі старшокласниками вона дійсно знаходить не завжди.

Взагалі-то, на рахунку педагога Лапші (Наталіі Люкшиної ) декілька підготовлених переможців та лауреатів усіляких олімпіад з іноземної мови та подолані завдяки таким досягненням сходинки службової кар’єри.

“Як можна вчити тому, чого не знаєш?”

Декілька років тому до наведеного навчального закладу завітала співробітниця управління освіти міста Сакраменто американського штату Каліфорнія Елізабет Лопес. При випадковій зустрічі в шкільному коридорі з гостею зі США Лапша щось запитала іноземку “не по-нашому”. Американка ввічливо вислухала українку, а потім перепитала супроводжуючих: “What did it about end what does it teach? (Що вона сказала і що вона викладає?) І коли почула, що нова знайома – вчитель англійської мови, здивувалася: “How is it possible to teach that, whatever know? (Як можна вчити тому, чого не знаєш?)”
В істинність цього давнього діалогу можна вірити або й ні. Однак насторожує думка колег Наталії Люкшиної: “Вона не написала жодної роботи з учнями в Малій академії наук, не підготувала жодного учасника олімпіад. Бо їй таланило: до класу, де вона викладала, потрапили прибулі із закордону учениці, яких вона по черзі посилала на олімпіади і які примусово вказували на олімпіадах її прізвище як наставниці.

Юрій Сіора
 
Форум » Наші форуми » Форум 1 » Рукоприкладство – як вплив на учня (Інтернет-сайт rutube.ru потрапив на очі випадково, але назва)
 • Сторінка 1 з 1
 • 1
Пошук:

Форма входу
Пошук
Останні публікації
Останні теми на форумі
 • переведення директора на посаду вчителя (2)
 • Збільшення пенсійного віку. (22)
 • Зменшення кількості предметів у школі (10)
 • Харчування в школі (5)
 • Електронні системи - журнали, щоденники - в школі (6)

 • Наше опитування
  Чи будуть ближчим часом реальні реформи в середній освіті?
  Всього відповідей: 172
  Партнери
  Статистика сайту