[ Особисті повідомлення() · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

Щоб взяти участь у обговоренні відповідної теми, натисніть на її посилання (назва теми). Для додавання свого повідомлення - натисніть кнопку "Ответить". Якщо бажаєте створити свою тему на нашому форумі - тисніть на кнопку "Новая тема" та не забудьте додати своє повідомлення.

Вибачте, але участь у форумі можуть брати тільки зареєстровані користувачі на нашому сайті, або у системі uCoz.

 • Сторінка 1 з 1
 • 1
Форум » Наші форуми » Форум 1 » Вплив мультфільмів на виховання дітей
Вплив мультфільмів на виховання дітей
СвітланаДата: Неділя, 02.10.2011, 13:03 | Повідомлення # 1
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Статус: Offline
Як відомо на виховання дітей впливає все що захоплює їх увагу . Діти багато часу проводять біля екранів (телеізор ,компютер, PSP, ..) та хочемо ми того чи ні саме ці технічні чудасії виховують наших діте більше ніж ми.
 
BOSSДата: П`ятниця, 11.11.2011, 12:11 | Повідомлення # 2
Група: Администраторы
Повідомлень: 48
Статус: Offline
Тільки "хороші" мультфільми можуть позитивно впливати на психіку дитини.
 
alexandrashpet27Дата: Вівторок, 31.10.2017, 22:51 | Повідомлення # 3
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Статус: Offline
Воно то звісно так, але дозволю собі трішки не погодитись і сказати про те, що мультфільми, фільми, телебачення - все це впливає на світогляд дитини, але ні в якому разі не формує повністю її виховання. Це роблять лише батьки та найблищі, найдорощі люди. Який би жахливий мультфільм не дивилась ваша дитина, але якщо пояснити що до чого, то тоді дитина зовсім по іншому подивиться навіть на якусь сцену насилля чи розбрату. Потрібно завжди з дітьми говорити як з дорослими та пояснювати, що в житті не все завжди як у доброму та світлому мультфільмі.
 
wzl35509Дата: Середа, 01.11.2017, 21:37 | Повідомлення # 4
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Статус: Offline
Не маловажну роль в житті дітей грають мультфільми і несуть не маловажну виховну, пізнавальну і розвиваючу функції.

 У сучасних мультфільмах можна виділити цілий ряд недоліків, які можуть призвести до неправильного формування і розвитку психіки вашої дитини:
 • Надлишок агресії та насильства на екрані. Занадто докладні сцени бійок з кров’ю, вбивств, демонстрації атрибутів смерті (черепа, кладовища). Головний герой, як правило, агресивний, може завдавати шкоди оточуючим. Дитина може потім наслідувати мультяшну жорстокість у своєму житті.
 • Немає чіткої межі між добром і злом. Навіть позитивний персонаж може теж робити погані вчинки заради благих цілей.


Є й позитивні добрі мультики та на мою думку найголовніше це -
 багато що залежить і від культури та інтелекту сім’ї, в якій виховується і живе дитина. Не варто відразу ж бігти викидати всі касети та диски з мультфільмами, але все-таки слід обмежувати їх перегляд. Найкраще самим переглянути й вирішити чи можна це показувати вашій дитині.
 
YulichkaДата: Середа, 01.11.2017, 21:42 | Повідомлення # 5
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Статус: Offline
Погоджуюсь, що на теперішній день є дуже багато мультфільмів, комп'ютерних ігор, що здатні впливати на психіку дитини, на жаль, в багатьох випадках негативно. Проте як би там не було, дитину має виховувати не мультфільм, а батьки. Стверджуючи, що дива техніки мають більший вплив на дитину тільки підтверджує нездатність самих батьків до виховання. Якщо замість того аби весело та з користю провести час з дитиною ви вмикаєте їй мультики і навіть не цікавитеся про що вони, то не дивуйтеся, що з часом у неї зникне інтерес до чогось іншого.
 
lemets1995Дата: П`ятниця, 10.11.2017, 23:27 | Повідомлення # 6
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Безумовно, мультики мають величезний вплив на виховання дітей. Адже переглядаючи улюблений мультфільм, діти на підсвідомому рівні засвоюють норми поведінки, моральні принципи.
Досить часто малюки копіюють головного героя, його жести, міміку, репліки. І надзвичайно важливо, щоб цей герой не був агресивним, але чомусь дуже часто це навпаки,  а навчав робити добро, співпереживати, допомагати товаришу. Переглядаючи мультфілм дитина черпає свій перший життєвий досвід у вирішенні конфліктів, адже більшість мультиків побудовані саме на цьому. І від того як герої мультфільму долають перешкоди, залежить як дитина реагуватиме на певні виклики з якими зустрічатиметься. Адже мультфільми розповідають малечі про знайомі їм речі,  про те, що вони бачать у реальному житті, але це все завуальовано у казковий сюжет. Саме тому мультфільми і викликають такий інтерес у дітей.
І для батьків у наш час є надзавдання! Намагатися контролювати серед всієї різноманітності те, що дитина дивиться та як часто.


Повідомлення відредагував lemets1995 - П`ятниця, 10.11.2017, 23:28
 
octoberzoominДата: П`ятниця, 24.11.2017, 19:44 | Повідомлення # 7
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Я вважаю, що  мультимедіа і справді виховує дітей, але ми можемо контролювати те, що саме вони дивляться, тим самим керувати тим, чого вони навчаться. Також ми можемо самі підбирати мультфільми, які будуть мати позитивні якості, розповідати дитині про них і тоді дитина буде брати з мультика хороше! Також позитивним є те, що діти можуть за допомогою мультимедіа вивчати мову, математику та інші предмети. Візьмемо мультик "Фіксіки" скільки цікавого та корисного він може розповісти вашій дитині. 

Ось тому я за мультимедіа, але під контролем батьків!
 
Форум » Наші форуми » Форум 1 » Вплив мультфільмів на виховання дітей
 • Сторінка 1 з 1
 • 1
Пошук:

Форма входу
Пошук
Останні публікації
Останні теми на форумі
 • переведення директора на посаду вчителя (2)
 • Збільшення пенсійного віку. (22)
 • Зменшення кількості предметів у школі (10)
 • Харчування в школі (5)
 • Електронні системи - журнали, щоденники - в школі (6)

 • Наше опитування
  Чи будуть ближчим часом реальні реформи в середній освіті?
  Всього відповідей: 172
  Партнери
  Статистика сайту