[ Особисті повідомлення() · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

Щоб взяти участь у обговоренні відповідної теми, натисніть на її посилання (назва теми). Для додавання свого повідомлення - натисніть кнопку "Ответить". Якщо бажаєте створити свою тему на нашому форумі - тисніть на кнопку "Новая тема" та не забудьте додати своє повідомлення.

Вибачте, але участь у форумі можуть брати тільки зареєстровані користувачі на нашому сайті, або у системі uCoz.

 • Сторінка 1 з 1
 • 1
Форум » Наші форуми » Форум 1 » людська заздрість
людська заздрість
ленусикДата: Четвер, 05.01.2012, 12:47 | Повідомлення # 1
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Моя мама - директор маленької школи ось уже 12 років. Зразковий директор. Отримувала почесні грамоти від обласного і районного відділів освіти за сумлінну працю. У 2010 році її визвали у райвідділ освіти і попросили взяти на посаду вчителя англійської мови людину, яка ніде до цього часу не працювала, але мала протекцію прокурора району. Мама не змогла відмовити. І тут почалося. Вчитель не вмів, навіть, заповнити класний журнал, на його уроках постійно діти дивилися або мультики по його нетбуку, або зовсім займалися власними справами. Англійську мову ніхто і не думав вивчати. На протязі навчального рокуінші вчителі намагалися давати йому поради щодо роботи, допомагали хто, як міг. Не витримавши антидисципліни на уроках, постійного куріння цього вчителя з учнями біля туалету. директор школи разом з райвідділом освіти здійснила перевірку його уроків і всі визнали професійнк непридатність вчителя. По закінченню навчального року горе-вчитель був звільнений на підставі закінчення трудового договору. Все було б добре, але почалася помста. Моїй матері з травня місяця почали погрожувати звільненням. Стали приїзжати перевірки з кримінальної міліції, прокуратури, з відділу праці, з районо, з облано, з КРУ, і до того ж по декілька разів. Кожний раз з наказом про ретельну перевірку. Мама захищається як може. Якщо раніше її підтримували з районо, то тепер, коли над усіма нависла ще й міністерська перевірка, кожний став захищати свою спину. Педколектив у школі за директором, усі її підтримують, радять боротися, але до колективу ніхто дослухатися не хоче, ігнорують в облано їхні листи на підтримку, батьки дітей також надсилали лист на підтримку директора. Тащо там ті листи, коли горе-вчитель зібрав коло себе 5 чоловік незадоволених і постійно надсилає листи за їх підписами і возить їх на своєму авто по всіх перевіряючих інстанціях. Підскажіть, будь-ласка, що робити? Дайте яку-небудь пораду. Матері зараз 53 роки. Педстажу достатньо, щоб піти на вислугу, але ж навіщо іти, якщо вона чесно працює.... Темою своєї розповіді я назвала "людська заздрість", тому що в цій маленькій сільській школі працюють люди, які мають хоча б якусь заробітну плату, а "незадоволені" не мають нічого, от тому і кусають. Як їх зупинити?

Повідомлення відредагував ленусик - Четвер, 05.01.2012, 13:08
 
BOSSДата: Понеділок, 30.01.2012, 22:16 | Повідомлення # 2
Група: Администраторы
Повідомлень: 48
Статус: Offline
Якщо грубих помилок у роботі керівника не має - то боятися нічого. Але все це нерви...
 
ГістьДата: Четвер, 29.03.2012, 16:34 | Повідомлення # 3
Група: Гости

Пуст Ваша мама как директор школы и наставник молодых, ищет хорошее в работе учителя и пригласит на свой урок. Умеет ли она научить детей своему предмету и положительным чертам личности. В течение года дает молодому учителю пример, а не обижает недоверием.
 
wolkanДата: Неділя, 14.07.2013, 14:23 | Повідомлення # 4
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
НЕПРАВА Ваша мама на 150% и Вы вместе с ней. Вы переживаете только за "нервы" своей мамы-директриссы, а каково молодому специалисту, уволенному с формулировкой "за профнепригодность". ОБЯЗАННОСТЬ администрации назначить молодому специалисту наставника, УЧИТЬ и НАПРАВЛЯТЬ, ОПЕКАТЬ и ОБЕРЕГАТЬ, а не критиковать и назначать комиссии из райОО по проверке профпригодности молодого педагога. Теперь Ваша мама на своей шее испытает все "прелести" своих же козней по отношению к другим. Не рой другому яму - сама в нее попадешь. Действия Вашей мамы как администратора ГОСУДАРСТВЕННОЙ школы - непрофессиональны и похожи на самоуправство. Опытный директор школы в такую ситуацию не попал бы НИКОГДА! (Читайте В.А.Сухомлинского)
 
orizona2017Дата: П`ятниця, 31.03.2017, 08:32 | Повідомлення # 5
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Сервисный пункт (офис) Орифлейм в Запорожье на пр.Металлургов 6, оф.15 (справа от ТЦ Афина)
приглашает обслуживаться консультантов и клиентов.  smile

Для вас предоставляем следующие услуги:
- прием и выдача заказов Орифлейм
- наличие всех тестеров парфюмерии Oriflame (более 100 наименований)
- принимаем к оплате банковские карты
- бесплатный гостевой Wi-Fi
- доставка заказов Орифлейм 2 раза в неделю
- смс-уведомления о доставке заказов
- шведское качество по доступным ценам
- 100% защита от подделок
- доставка косметики и парфюмерии по Украине (Укрпочта, Новая почта)


Онлайн каталог Oriflame, график доставок, онлайн регистрация на
нашем сайте spo.zp.ua 

тел. (061) 270-76-17
 
PhotoshoperДата: Четвер, 26.10.2017, 18:07 | Повідомлення # 6
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Статус: Offline
Мені здається, що ситуацію треба розбирати детальніше і з безлічі сторін. Сама являюсь молодим спеціалістом і тому вважаю, що ваша матір надто жорстоко звільнила цю вчительку по проф непридатності. Це, можна сказати, ставить хрест на подальшій кар*єрі молодого педагога. Потрібно наставляти і вчити молоду колегу, передавати їй свій досвід. Не було сказано яким саме чином здійснювались перевірки її роботи. Чи проводились контрольні зрізи знань? За яких обставин було визнано те, що клас нічого не робив під час її уроків? Тут питань більше ніж відповідей....
 
dobrovolska_oksana96Дата: П`ятниця, 27.10.2017, 09:03 | Повідомлення # 7
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Мені здається, це якраз той випадок, коли кажуть: "Виживає сильніший". Якщо директор виконує всі свої обовязки, то вам немає чого хвилюватися. Навпаки, з кожною перевіркою все більше і більше буде підтверджуватися компетентність Вашої матері. Врешті-решт, не завжди так буде: рано чи пізно їм набридне "мстити" і всі жахи припиняться. Все, що нас не вбиває, - робить нас сильнішими. Тож бажаю успіху, наполегливості і терпіння!
 
Форум » Наші форуми » Форум 1 » людська заздрість
 • Сторінка 1 з 1
 • 1
Пошук:

Форма входу
Пошук
Останні публікації
Останні теми на форумі
 • переведення директора на посаду вчителя (2)
 • Збільшення пенсійного віку. (22)
 • Зменшення кількості предметів у школі (10)
 • Харчування в школі (5)
 • Електронні системи - журнали, щоденники - в школі (6)

 • Наше опитування
  Чи будуть ближчим часом реальні реформи в середній освіті?
  Всього відповідей: 172
  Партнери
  Статистика сайту