[ Особисті повідомлення() · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

Щоб взяти участь у обговоренні відповідної теми, натисніть на її посилання (назва теми). Для додавання свого повідомлення - натисніть кнопку "Ответить". Якщо бажаєте створити свою тему на нашому форумі - тисніть на кнопку "Новая тема" та не забудьте додати своє повідомлення.

Вибачте, але участь у форумі можуть брати тільки зареєстровані користувачі на нашому сайті, або у системі uCoz.

 • Сторінка 1 з 1
 • 1
Форум » Наші форуми » Форум 1 » Фізичне виховання в навчальному закладі (Про сучасний стан справ)
Фізичне виховання в навчальному закладі
vik_kraДата: Неділя, 13.12.2009, 19:55 | Повідомлення # 1
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Статус: Offline
Фізичне виховання в навчальних закладах, на мою думку, занепадає. Очевидно, всі пам'ятають інформаційну бурю в ЗМІ торік після кількох смертей на уроках фізкультури. Міністерства охорони здоров'я та освіти і науки перейнялися проблемою і видали спільний наказ (липень, 2009 р.) Чи не головним у цьому наказі є те, що фізичне навантаження школярів повинне відповідати функціональним можливостям організму (стану здоров'я). Отож перше завдання - визначити стан здоров'я дитини та віднести її до однієї з груп для занять фізкультурою. З цим багато проблем. Лікувально-профілактичні установи намагаються перекласти частину роботи на навчальні заклади. Так медсестрам шкіл, а часто й вчителям фізкультури наказують провести для кожного учня тест Руф'є. І, чи то тест такий, чи то умови проведення не відповідні, але більшість дітей за результатами тесту мають бути віднесені до спеціальної медичної групи. У нашій гімназії, наприклад, у кожному класі до основної групи можна віднести 1-4 учнів, ще кілька - до підготовчої. Решту - до спеціальної. Якщо ще торік спеціальна група нараховувала близько десяти учнів з усіх понад 600 учнів закладу, то в цьому році у будь-якому класі їх значно більше. Вчителі фізкультури в розпачі, основою уроків мають стати завдання для учнів із спецгрупи?
Шановні колеги! А у Вас як?
 
BOSSДата: Понеділок, 14.12.2009, 14:06 | Повідомлення # 2
Група: Администраторы
Повідомлень: 48
Статус: Offline
Система середньої освіти в Україні перебуває на рівні "середньовіччя", і для покращення ситуації нічого не робиться і ближчим часом робитись на державному рівні не буде.
Якщо якась гарна ідея комусь прийде в голову, то її вирішують у МОН як завжди. Основна наша проблема - діти не хочуть іти в школу (а на уроки фізкультури й поготів). Потрібно кардинально змінювати сам підхід до проведення уроку. Після відомих випадків вирішили реформувати фізичне виховання у школах, а вийшло, що все залишилось так як було, тільки паперової роботи побільшало.
Закордоні школи це давно пройшли - там діти з задоволенням відвідують уроки фізкультури, бо підхід до них зовсім інший. Навіть у багатьох школах відсутній медпрацівник у штаті працівників - він там не потрібний.
Фізичне виховання у школі не має оцінюватись - уроки повинні проводитись як факультативи, або курси за вибором відповідно до уподобань школярів з основною метою - покращення здоров'я.
 
VicenzoДата: Четвер, 26.08.2010, 22:05 | Повідомлення # 3
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
оО

Повідомлення відредагував Vicenzo - Четвер, 26.08.2010, 22:08
 
volhvДата: Понеділок, 27.12.2010, 18:45 | Повідомлення # 4
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Проблеми з фізичним вихованням у нашій системі освіти не є окремим фактом. Це проблема усієї системи. Освіта в Україні, особливо загальна середня, знаходиться на межі вимирання. Це цілеспрямована політика "сильних світу цього". Розумні, здорові, активні українці не потрібні нікому. "Їм" потріне бидло, яке за мізерну плату буде простою робочою силою. А наші керманичі грають під "їхню" дудку.
 
Форум » Наші форуми » Форум 1 » Фізичне виховання в навчальному закладі (Про сучасний стан справ)
 • Сторінка 1 з 1
 • 1
Пошук:

Форма входу
Пошук
Останні публікації
Останні теми на форумі
 • переведення директора на посаду вчителя (2)
 • Збільшення пенсійного віку. (22)
 • Зменшення кількості предметів у школі (10)
 • Харчування в школі (5)
 • Електронні системи - журнали, щоденники - в школі (6)

 • Наше опитування
  Чи будуть ближчим часом реальні реформи в середній освіті?
  Всього відповідей: 172
  Партнери
  Статистика сайту