Головна » 2009 » Червень » 01

  Франція заборонить використовувати стільникові телефони у початкових та середніх школах, а оператори зв'язку повинні запропонувати користувачам пристрої, якими можна пересилати лише SMS-повідомлення. Все це в рамках урядових заходів щодо зменшення загрози здоров'ю дітей, повідомила міністр освіти Франції Розалін Башело. Для зменшення небезпеки електромагнітного опромінення мозку телекомунікаційні компанії будуть зобов'язані постачати на ринок стільникові телефони, які працюють лише з навушниками.


  Міністр розповіла про ці заходи після шеститижневого дослідження впливу випромінення мобільних телефонів, але так і не задовольнила ті громадські групи, які вимагають від держави більш жорстких дій у цьому напрямі. Громадські організації вирішили припинити переговори з урядом, визнавши їх беплідними. Вони вимагали повної заборони на користування стільниковими телефонами дітям до 14 років та обмеження потужності й місць розміщеня ретрансляторів сигналу. Уряд відмовився вдатися до таких заходів, аргументуючи тим, що не існує чітких доказів щодо впливу ретрансляторів на здоров'я людей. Але уряд усе ж погодився провести експеримент щодо зменшення потужності ретрансляторів сигналу в трьох містах Франції.


  Влада та оператори стільникового зв'язку Франції останнім часом опинилися під жорстким вогнем сотень громадських груп, які вимагають ліквідувати ретрансляторні станції поблизу шкіл, лікарень та житлових бу ... Читати далі »
Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 1931 | Дата: 01.06.2009

Форма входу
Пошук
Останні публікації
Останні теми на форумі
 • переведення директора на посаду вчителя (2)
 • Збільшення пенсійного віку. (22)
 • Зменшення кількості предметів у школі (10)
 • Харчування в школі (5)
 • Електронні системи - журнали, щоденники - в школі (6)

 • Наше опитування
  Чи будуть ближчим часом реальні реформи в середній освіті?
  Всього відповідей: 172
  Партнери
  Статистика сайту


  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0