Головна » 2009 » Червень » 10
Директор одного з професійно–технічних училищ у Кривому Розі приймав до очолюваного ним закладу десятки фіктивних студентів, на кожного з яких щомісяця виділялась стипендія у 200 гривень.

У Центрі підготовки працівників будівельної галузі навчалися кілька десятків "мертвих студентських душ”. Випускникам шкіл пропонували здати документи, на заняття не приходити, а за рік обіцяли видати диплом. За таке легке навчання фіктивні студенти мали лише не претендувати на свою стипендію. Якщо студент не з’являвся по диплом, його "заднім числом” відраховували за неуспішність.

Зараз чоловік під арештом, соромиться показати своє обличчя і відмовляється давати свідчення.

Прокурор Жовтневого району міста Кривий Ріг Вадим Мірошниченко розповів, що директора училища впіймали на хабарі. "Він зібрав колектив і став вимагати в своїх же вчителів гроші, погрожував кримінальною справою. Кожен повинен був принести йому по тисячі гривень", - розповів прокурор.

Щоб убезпечити себе від неприємних сюрпризів, директор ПТУ втягнув у свою аферу увесь педагогічний колектив. Під загрозою звільнення кожен з викладачів мав привести в училище певну кількість фіктивних студентів, а потім увесь рік виставляти їм оцінки, як реальним учням та ходити у бухгалтерію по їхні стипендії. Майстри та викладачі приносили гроші директорові, на що він їх витрачав ніхто не знає.  Одна з майстрів виробничого навчання розповідає, що з 26 студентів у її групі реальних тільки троє.

Директор ПТУ, раніше вже двічі звинувачуваний у майнових злочинах, тепер має цілий "букет” обвинувачень: від вимагання хабара і шахрайства - до розкрадання бюджетних коштів.

Сам він винним с ... Читати далі »

Переглядів: 1663 | Дата: 10.06.2009

Інспектори територіального управління Держгірпромнагляду в Івано-Франківській області провели перевірку технічного стану електрощитових та мереж електроживлення у 19 навчальних закладах Прикарпаття. За підсумками перевірок призупинено роботу 7 одиниць устаткування, до адміністративної відповідальності притягнуто директорів 14 шкіл. Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Держгірпромнагляду в Івано-Франківській області.

За результатами перевірок виявлено 167 порушень норм охорони праці. Наприклад, в Сілецькій, Загвіздянській, Ворохтянській, Яблуницькій школах не проведено опосвідчення стану безпеки електроустановок. У Тязівській, Марковецькій, Радчанській, Єзупільській школах та в школі №8 Калуша не призначено відповідальних за стан електрогосподарства, не проведено профілактичного вимірювання опору ізоляції електроустановок та опору контуру заземлення.

Також встановлено, що в приміщеннях електрощитових Ворохтянської та Вістовської шкіл зберігаються сторонні матеріали. У Верхньо-Струтинській школі електрощитові їдальні не зачинено на замок.


(За матеріалами інформаційно-аналітичного інтернет-видання ZAXID.NET)

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 1720 | Дата: 10.06.2009

Форма входу
Пошук
Останні публікації
Останні теми на форумі
 • переведення директора на посаду вчителя (2)
 • Збільшення пенсійного віку. (22)
 • Зменшення кількості предметів у школі (10)
 • Харчування в школі (5)
 • Електронні системи - журнали, щоденники - в школі (6)

 • Наше опитування
  Чи будуть ближчим часом реальні реформи в середній освіті?
  Всього відповідей: 172
  Партнери
  Статистика сайту


  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0