Головна » 2009 » Липень » 20 » Наступ на всі фронти

Наступ на всі фронти
10:12

Цьогорічна вступна кампанія для абітурієнтів не така вже й «гаряча». Вступні іспити складати не потрібно, інститути та університети зараховують до студентських лав лише за результатами зовнішнього тестування. Крім того, є можливість підстрахуватися – подати документи у стільки ВНЗ, скільки душа забажає і дозволять бали у сертифікаті. Тож абітурієнти з радістю користуються цією можливістю.

Інколи «коло інтересів» абітурієнта просто вражає працівників приймальної комісії: одна людина може подавати документи і на медичний, і на фізичний, і на психологічний факультети. Немає у сьогоднішніх абітурієнтів визначеності – фізик чи лірик. «Гарячою» цьогорічна вступна кампанія стала якраз для приймальних комісій, а не для абітурієнтів. Можливість подавати документи без обмежень у будь-які ВНЗ на будь-які факультети спричинила велику міграцію абітурієнтів від комісії до комісії, в кожній з яких вони залишають папки копіями з документів. Саме через це по всій країні вступні конкурси у виші просто шалені, каже представник Києво-Могилянської академії В’ячеслав Невінчаний і додає, що конкурси ці віртуальні, або «паперові». Представники ВНЗ з жахом очікують того моменту, коли вивісять списки студентів. Ось тут почнеться найцікавіше. Ті що вступили, почнуть думати і вирішувати, де вчитися і, відповідно, невчасно приносити оригінали документів. Через це хтось із вступників, який набрав менше балів, може залишитися «за бортом.
  Є в системі зарахування до ВНЗ за результатами зовнішнього тестування ще один мінус, кажуть представники університетів, це відсутність змоги побачити людину, визначити її мотивацію. Ще одна проблема, яка може виникнути, - загострення уваги школярів винятково на предметах, що будуть потрібні для вступу. Таким чином, низка інших важливих предметів залишиться поза увагою учнів.

(За матеріалами газети «Україна молода»)Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 1475 | Додав: BOSS | Теги: абітурієнту, Освітянські новини, вступ у ВУЗи, новини вступної кампанії
Форма входу
Пошук
Останні публікації
Останні теми на форумі
 • переведення директора на посаду вчителя (2)
 • Збільшення пенсійного віку. (22)
 • Зменшення кількості предметів у школі (10)
 • Харчування в школі (5)
 • Електронні системи - журнали, щоденники - в школі (6)

 • Наше опитування
  Чи будуть ближчим часом реальні реформи в середній освіті?
  Всього відповідей: 167
  Партнери
  Статистика сайту


  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0