Головна » 2009 » Грудень » 10
Сьогодні ринок освітніх послуг формується в основному за економічними законами. Важливою умовою функціонування сучасної школи стає боротьба за споживача освітніх послуг, тому директорам навчальних закладів потрібні правові, фінансові, економічні знання.Одним з методів покращення виробничої та навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів є розвиток економічної компетентності директорів шкіл, адже саме директор виступає ключовою фігурою в фінансово-економічній та освітній діяльності школи. Особливу актуальність мають дослідження, спрямовані на вдосконалення управління економічною діяльністю навчальних закладів, формування у керівників освіти професійних компетенцій на основі економічного механізму маркетингу, менеджменту, цінової фінансової та податкової політики, формування економічного мислення. Ці аспекти і зумовили до необхідної наукової розробки питань, що стосуються розвитку економічної компетентності директорів ЗНЗ.
У зв’язку з цим особливої актуальності набуває розвиток економічної компетентності директорів ЗНЗ та професійне управління економічною діяльністю навчальних закладів.


Аналіз питань формування економічної освіти директорів ЗНЗ дозволяє виділити основні напрями в її розв’язанні:
одним із завдань педагогічної вузівської підготовки студентів до їх професійної діяльності повинні стати орієнтація на кваліфікаційні характеристики й професіограма.
адаптація зміст середньої освіти до майбутніх потреб керівників ЗНЗ через у більшості навчальних закладів основ економічних знань.
прийнято положення Кабінету Міністрів України про надання загальноосвітнім школам України автономного фінансового забезпечення вже з початку ... Читати далі »
Переглядів: 2555 | Дата: 10.12.2009

Форма входу
Пошук
Останні публікації
Останні теми на форумі
 • переведення директора на посаду вчителя (2)
 • Збільшення пенсійного віку. (22)
 • Зменшення кількості предметів у школі (10)
 • Харчування в школі (5)
 • Електронні системи - журнали, щоденники - в школі (6)

 • Наше опитування
  Чи будуть ближчим часом реальні реформи в середній освіті?
  Всього відповідей: 172
  Партнери
  Статистика сайту


  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0