Головна » 2010 » Квітень » 13

15 квітня о 14.00 на базі одного з підрозділів Київського університету імені Б.Гринченка відбудеться зустріч з Георгієм Кандибуром, автором книги «Школа, яка змінить Світ».

На цій зустрічі йтиметься про модель ЯКІСНО НОВОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ і (головне!) про організацію конкретного ЕКСПЕРИМЕНТУ щодо її практичного створення на базі кількох київських шкіл. Сьогодні йде пошук цих шкіл.
Запрошуємо на зустріч директорів київських загальноосвітніх закладів.

Проект цього експерименту

Пропонується протягом кількох наступних років на базі 5-7 шкіл одного з міст України в експериментальному режимі впровадити якісно нову педагогічну технологію замість класно-урочної системи. 

Експеримент має довести, що нова технологія гарантовано забезпечує всім школярам значно більш високий рівень моральної вихованості, інтелектуального, емоційного і фізичного розвитку, а головне – формує у них високий рівень готовності до різнобічного і постійного САМОВДОСКОНАЛЕННЯ впродовж шкільних років і подальшого життя. Модель такої школи викладена у книзі Г.Р.Кандибура «Школа, яка змінить Світ», з якою можна ознайомитися на сайті: kandibur.com


Нова модель загальноосвітньої школи, після її апробації в експериментальних школах Дніпропетровська, може бути запропонована для масового впровадження в різних регіонах України.
Експеримент має послідовно пройти три етапи.
І-й етап пе ... Читати далі »
Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 1751 | Дата: 13.04.2010

Форма входу
Пошук
Останні публікації
Останні теми на форумі
 • переведення директора на посаду вчителя (2)
 • Збільшення пенсійного віку. (22)
 • Зменшення кількості предметів у школі (10)
 • Харчування в школі (5)
 • Електронні системи - журнали, щоденники - в школі (6)

 • Наше опитування
  Чи будуть ближчим часом реальні реформи в середній освіті?
  Всього відповідей: 172
  Партнери
  Статистика сайту


  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0