Головна » 2010 » Серпень » 30

З 1 січня 2011 року керівники шкільних і дошкільних закладів освіти області будуть отримувати доплату.

Про це в ході першого регіонального розширеного засідання підсумкової колегії Головного управління освіти і науки ХОДА заявив голова облдержадміністрації Михайло Добкін.
"У 2008 році у Харкові була введена добра традиція, яка з нового бюджетного року буде впроваджена і в районах нашої області - з січня 2011 керівники загальноосвітніх закладів області будуть отримувати 50% надбавку до свого посадового окладу, а дошкільних - трохи менше", - заявив Добкін.
"Це знак поваги і уваги до тієї праці, яка на місцях дозволяє нам в дуже складних фінансових умовах утримувати школи", - сказав Добкін.
Нагадаємо, у липні цього року профспілкові організації звернулись до Президента України із заявою про порушення прав працівників бюджетної сфери, зокрема, щодо встановлення розміру посадового окладу працівника І тарифного розряду за ЄТС на рівні нижче мінімальної заробітної плат
Згідно із заявою профспілок, сьогодні заробітна плата вчителя школи, викладача вищого навчального закладу I-II рівня акредитації, вихователя ясел-садка після закінчення вищого навчального закладу лише на 41 грн перевищує посадовий оклад двірника, сторожа або прибиральника приміщень.

За матеріалами: Освіта.ua


Переглядів: 1034 | Дата: 30.08.2010

Форма входу
Пошук
Останні публікації
Останні теми на форумі
 • переведення директора на посаду вчителя (2)
 • Збільшення пенсійного віку. (22)
 • Зменшення кількості предметів у школі (10)
 • Харчування в школі (5)
 • Електронні системи - журнали, щоденники - в школі (6)

 • Наше опитування
  Чи будуть ближчим часом реальні реформи в середній освіті?
  Всього відповідей: 172
  Партнери
  Статистика сайту


  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0