Головна » 2010 » Вересень » 13
Минає перший тиждень нового навчального року. В Чехії він пройшов під знаком реформ, які готує Міністерство освіти цієї країни

В одному з головних пунктів нового законопроекту, над яким розпочали роботу фахівці, розглядають можливість заборони користуванням мобільними телефонами під час навчання у школах. Також запроваджуються три нові предмети – етичне виховання, танець і кіно.

Кібернетичне приниження – так мовою високих технологій називається нині найбільша проблема, яка постала перед учителями в Чехії. Мобільний телефон є не лише засобом оперативної комунікації, але й фотоапаратом чи магнітофоном.

Зрозуміло, цими можливостями сучасних "мобілок" користуються чеські школярі і в школі. Не користуються, а зловживають новими технологіями, волають чеські вчителі і вимагають змінити ситуацію, закріпивши цю зміну в законі.


Чеські газети наповнені розповідями про фотографії в Інтернеті, на яких учителі зафіксовані в, скажімо, неприємних ситуаціях, наприклад, коли вчитель кричить і розмахує руками, чи коли старша за віком учителька схиляється над столом, чи як переодягаються учні або вчителі перед уроком фізкультури. За мить ці, часто аж надто відверті факти стають здобутком тисяч зацікавлених. Це знущання, заявляють вчителі, вимагаючи заборонити використання мобілок у школах з метою покласти край приниженню посади вчителя.

Замість закону – договір між школою і батьками?

Саме цю проб ... Читати далі »
Переглядів: 927 | Дата: 13.09.2010

Форма входу
Пошук
Останні публікації
Останні теми на форумі
 • переведення директора на посаду вчителя (2)
 • Збільшення пенсійного віку. (22)
 • Зменшення кількості предметів у школі (10)
 • Харчування в школі (5)
 • Електронні системи - журнали, щоденники - в школі (6)

 • Наше опитування
  Чи будуть ближчим часом реальні реформи в середній освіті?
  Всього відповідей: 172
  Партнери
  Статистика сайту


  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0