Головна » 2010 » Вересень » 14

Де правда? 11 або 12

Якщо уважно подивитися на нормальні країни, то можна помітити, що система освіти там побудована дещо по-іншому.

Навчання у багатьох нормальних країнах дійсно починають c 6-ти років, якщо мені не зраджує пам'ять у Франції з 5-ти років. Для цього й існує початкова школа, яка дуже часто будується, як окрема будівля з дуже специфічною архітектурою.

У початковій школі, як правило, навчальний клас має зону для ігор, а навколо школи великий ігровий та спортивний майданчик. У цій школі, система навчання побудована за принципом 70% це розваги, а 30% безпосереднє навчання.

Дітей більше навчають грати, спілкуватися, співати, танцювати, навіть правильно чистити зуби, а в перервах між цим азбуці, арифметиці, умінню правильно переходити дорогу і правильно пакувати свої сніданки. Все це навчання займає 4-5 років. І тільки після цього, учень йде до середньої школи.У нас теж формально існує початкова школа, але тільки формально. Фактично дітей 6-7-ми років навчають за тією ж методикою, що і 12-15-ти річних. Нескінченні уроки, нескінченні дурні домашні завдання, нескінченні нотації "ти не вивчив", "ти не знаєш". Можливо це багато в чому пов'язане з тим, що початкова школа в нас є частиною середньої і виходить, що в 6 років, замість початкової школи, дитина відразу потрапляє в середню. Мудро ми придума ... Читати далі »
Переглядів: 1019 | Дата: 14.09.2010

Форма входу
Пошук
Останні публікації
Останні теми на форумі
 • переведення директора на посаду вчителя (2)
 • Збільшення пенсійного віку. (22)
 • Зменшення кількості предметів у школі (10)
 • Харчування в школі (5)
 • Електронні системи - журнали, щоденники - в школі (6)

 • Наше опитування
  Чи будуть ближчим часом реальні реформи в середній освіті?
  Всього відповідей: 172
  Партнери
  Статистика сайту


  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0