Головна » 2010 » Вересень » 21
Кому потрібне таке "чудо", котре вчить того, що нікого нічому життєво важливому ніяк не навчить? Які можуть бути відповіді: "Поговорили та й забули?" чи системно-конструктивні?

Антикризисные меры саму систему финансовой экономики не преодолевают. Они не устраняют ни основу кризиса 2008 года, ни перспективу новых кризисов. Остается вспомнить слова Генри Форда во время кризиса 1929 года. Он задал вопрос: "Может ли миллион долларов спасти от миллиона убытка?". И ответил: "Нет, не сможет. Новый миллион будет вложен в систему, породившую прежний убыток". В ту же организацию, при тех же руководителях.
Гавриил Попов

Автор спробує зачепити невеличкий пласт громадської свідомості щодо деяких факторів життя сучасної освітньої громади – школи, учнів, батьків, вчителів та освітянських керманичів. При цьому написати так, щоб якомога менше опиратися на стандартний для шкільної системи перелік суб’єктів та проблем. Мова піде про ТІ суспільно-життєві реалії, котрі, хоча й непрямо, але неминуче, спотворюють задекларовані у Конституції та Законах України шкільні ідеали.

Прапор незалежної України

Офіційні керманичі держави називають його жовто-блакитним, спрямовуючи думку на сприйняття його таким завдяки українським ланам з пшеницею: Україна, мовляв, є житницею Європи. На противагу цьому багато експертів вказують на безглуздість чи, навіть, шкідливість для психіки людини подібне розташування кольорів на головному символічному омофорі країни. По-їхньому, без енергії золотавого сонця, що ллється зверху, ніяке нормальне життя ні на полі, ні на морі, ні у повітрі є неможливим: всі ходять під Сонцем. Постає питання: "Чи ж варто вибирати психічно-базові символи з ряду понять типу "стій на місці – іди сюди"?

Як же так вийшло, що прапор впровадили, а духу єдності української громади не отримали? Невже нам досить і проформи?

Гімн України

Під час виконання гімну найчастіше відбувається наступне: суб’єкти, котрі представляють країну на офіційному чи суспільно-к ... Читати далі »

Переглядів: 986 | Дата: 21.09.2010

Форма входу
Пошук
Останні публікації
Останні теми на форумі
 • переведення директора на посаду вчителя (2)
 • Збільшення пенсійного віку. (22)
 • Зменшення кількості предметів у школі (10)
 • Харчування в школі (5)
 • Електронні системи - журнали, щоденники - в школі (6)

 • Наше опитування
  Чи будуть ближчим часом реальні реформи в середній освіті?
  Всього відповідей: 172
  Партнери
  Статистика сайту


  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0