Головна » 2011 » Березень » 15
Про це він заявив, перебуваючи у Полтаві 14.03 з робочою поїздкою.

За словами Дмитра Табачника, зараз в 11-х класах налічується від 11 до 18 предметів, а в ліцеях і гімназіях, за погодженням з педколективом та батьками, додається ще 2-3 предмети.

"Кількість предметів в одинадцятих класах потрібно скоротити до 8-9, як це зроблено в європейських країнах і робитиметься на пострадянському просторі. Це вже вводиться в Росії, де з першого вересня переходять на 8 предметів", - сказав міністр освіти.

За його словами, це реформування, зокрема, допоможе дитині, яка має схильність до літератури, не позіхати на уроках фізики і математики.

Нова реформа організує профільні школи, які, у свою чергу, дозволять структурувати вищі навчальні заклади, вважає міністр.


За матеріалами: УНІАН

По цій темі читайте статтю на нашому сайті "Ждут ли нас подобные новшества".
Переглядів: 747 | Дата: 15.03.2011


Поки що шкільні сайти, які інформують батьків про навчання та іншу шкільну діяльність їхніх дітей, - явище спорадичне. Але в майбутньому вони з'являться, і вчителі повинні уявляти, яку інформацію вони даватимуть батькам. Ось, наприклад, як подібний сайт функціонує в одній з американських шкіл

Шкільний округ Лугуті (Loogootee Community School Corporation) усвідомлює, що багато батьків хотіли би відіграти неабияку роль у навчанні своїх дітей, так само як і стати активними членами загальної команди вихователів. Для того щоби полегшити це, ми даємо вам можливість за допомогою Інтернету бачити з дому чи з офісу інформацію про сімейне становище, поточну успішність, відвідування, результати тестів за певний строк навчання та за семестр, розклад уроків, записи про результати щеплень тощо. Цей доступ до шкільних файлів став можливим завдяки системі Skyward's Рас Family AccessTM. Доступ до них персоналізується вашим персональним логіном і паролем, що дозволяє зберігати ваші особисті дані від несанкціонованого доступу до них інших осіб.

Якщо вас цікавить доступ до цих даних на наступний навчальний рік, вам слід отримати та заповнити спеціальну форму в серпні при реєстрації вашої дитини в 4-й і 5-й класи. Заповнену форму слід повернути до школи. Через міркування безпеки та конфіденційності ми вимагаємо, щоби батьки й опікуни повертали заповнену форму особисто. Цю ж форму можна повернути також у серпні на днях відкритих дверей. Логін і пароль, послані додому з учнями, не дивлячись на наші кращі наміри, часто не досягають батьків чи, буває, використовуються не за призначенням. Окрім того, дуже важливо, щоб точний логін і пароль отримали са ... Читати далі »
Переглядів: 1227 | Дата: 15.03.2011


Про загальноосвітню школу під «нещасливим» номером «13» в Полтаві говорять часто. Не стільки, власне про школу, як про її директора, котрий щоразу дивує учнів, їхніх батьків і своїх колег черговою чудасією в навчально-виховному процесі. Днями «Тринадцята» знову відзначилась: відтепер кожен із батьків, хто має можливість користуватися Інтернетом, може вільно зайти на сайт школи й переглянути, приміром, оцінки своїх чад, або поспілкуватися з класним керівником чи директором. Таке стало можливим завдяки комп’ютеризації школи.

Електроніка — у «штаті»
Тотальна комп’ютеризація — справа рук директора Івана Гончаренка. Завдячуючи його нетрадиційному підходу до використання електроніки, «тринадцята» буквально нею насичена. Комп’ютери тут керують практично всім.
Ознайомлення гостей зі школою директор починає з показу інформаційної системи — серверів, які зберігають безліч потрібної інформації. Монітори скрізь: у шкільних коридорах, учительській, більшості класів тощо. На екранах матеріалізується призначення інформаційної системи — сповіщати про найважливіші події у школі та керувати внутрішніми процесами. Так, система автоматично, з точністю до секунди, дає дзвінки на перерву й початок занять, з екранів можна дізнатися, скільки часу лишилося до кінця уроку, який проходить урок тощо. Там же рядок, що біжить. Він розповідає чимало цікавого: шкільні новини, прізвища переможців олімпіад і конкурсів, іменинників, останні надходження до шкільної бібліотеки, розпорядження адміністрації. У перервах через систему транслюють виступи шкільних художніх колективів, учнів, які займаються у музичних школах. Іван Гончаренко каже, що завдяки інформаційній системі він може, навіть знаходячись вдома, через Інтернет дізнатися, що відбувається у школі. Система керує й подаванням води у шкільні туалети. Д ... Читати далі »
Переглядів: 1505 | Дата: 15.03.2011

Форма входу
Пошук
Останні публікації
Останні теми на форумі
 • переведення директора на посаду вчителя (2)
 • Збільшення пенсійного віку. (22)
 • Зменшення кількості предметів у школі (10)
 • Харчування в школі (5)
 • Електронні системи - журнали, щоденники - в школі (6)

 • Наше опитування
  Чи будуть ближчим часом реальні реформи в середній освіті?
  Всього відповідей: 172
  Партнери
  Статистика сайту


  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0