Головна » 2011 » Березень » 28
Перехід від звичних для старшого покоління випускних та вступних іспитів до зовнішнього незалежного оцінювання у формі тестування, ставить перед батьками та учнями нові вимоги і до підготовки. Треба враховувати час, концентрувати увагу, бути впевненим, вибудувати стратегію опрацювання тестових завдань. Вчитель, як раніше на екзамені, не буде врахувати хвилювання дитини, в разі необхідності ставити додаткові питання, тому в умовах тестування учень може розраховувати лише на себе.
Чи можуть допомогти традиційні способи підготовки? Хто з них: репетитор, курси підготовки при ВНЗ, додаткова література,- принесуть позитивні результати? Потрапити до висококваліфікованого спеціаліста дуже важко й дорого, до того ж самі по собі заняття не дають гарантії високого результату, бо форма навчання і методика підготовки практично не змінилися. Це ж можна сказати про курси при ВНЗ, тільки ще додати, що уваги приділять кожному з абітурієнтів окремо значно менше. Різниця між усним екзаменом і тестуванням величезна, а методика підготовки застаріла. Тому аналіз результативності учнів , які вибрали такі способи підготовки до ЗНО, показав, дуже низьку ефективність. Що стосується підручників, то при складанні тестових завдань їх використовувалось до 12 штук, вони значно відрізняються друг від друга. Тож, якщо у школі навчали за одним підручником , а питання попадеться по іншому, то навряд чи вдасться дати правильну відповідь.
Отже, ефективна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) - це поєднання систематизації знань навчального матеріалу та тренування у форматі тестування. Минулого року з’явилися електронні практикуми «Готуйся серйоЗНО», розроблені Південноукраїнським регіональним інститутом післядипломної освіти педагогічних кадрів. Ці матеріали достойні вашої пильної уваги! Подивитися ці матеріали можна на освітньому порталі is4all.in.ua/ZNO/
Готуйся до ЗНО, використовуючи сучасні технології!
Готуйся серйоЗНО!
Переглядів: 1144 | Дата: 28.03.2011

Форма входу
Пошук
Останні публікації
Останні теми на форумі
 • переведення директора на посаду вчителя (2)
 • Збільшення пенсійного віку. (22)
 • Зменшення кількості предметів у школі (10)
 • Харчування в школі (5)
 • Електронні системи - журнали, щоденники - в школі (6)

 • Наше опитування
  Чи будуть ближчим часом реальні реформи в середній освіті?
  Всього відповідей: 172
  Партнери
  Статистика сайту


  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0