Головна » 2011 » Квітень » 15
Вирішено закрити загальноосвітні школи №111 з українською мовою навчання та №121 з російською мовою навчання, а також школу №154.

Працівникам, які звільняються в результаті ліквідації шкіл, запропонують працевлаштуватися в інших загальноосвітніх навчальних закладах комунальної форми власності.

Батьки, вчителі та діти вийшли на захист своїх шкіл від донецьких чиновників. У Донецьку батьки просять депутатів: «Не закривайте 111-ту школу!».

У трьох містах Донецької області пройдуть акції протесту проти закриття шкіл.

Прокурор міста Донецька Олександр Ольмезов заявив, що у кожній школі буде проведено перевірку, чи враховували депутати всі аспекти, приймаючи рішення про їх закриття. Також міська прокуратура розгляне заяви батьків і громадських організацій.

Під час прийняття даного рішення у будівлі Донецького міськвиконкому проходив мітинг, в якому взяли участь вчителі, батьки та учні шкіл №2, №111, №121 і №154, що виступають проти їх закриття та реорганізації. У мітингу взяло участь близько 20 осіб.

Нагадаємо, 29 березня батьки учнів школи №2 міста Донецька звернулися до зарубіжних дипломатів із проханням допомогти у порятунку навчального закладу від закриття в рамках «оптимізації».

Варто відзначити, що це не перша спроба опору батьків планам щодо закриття шкіл у Донецькій області. Так, 8 лютого близько 150 батьків учнів школи №136 Будьонівського району Донецька вийшли на акцію протесту проти ліквідації навчального закладу.

За інформацією заступника голови Донецької обласної організації Всеукраїнського товариства «Просвіта» Марії Олійник, загалом у Донецькій області закриють близько 50 шкіл.

За матеріалами: news.dt.ua
Переглядів: 1027 | Дата: 15.04.2011

Депутат від блоку НУ-НС Лілія Григорович заявила, що управління освіти Дарницької районної державної адміністрації має намір ввести російську мову викладання в школах району. За даними Григорович, учора, 11 квітня, за наказом директора школи №267 класні керівники 4-х класів зібрали батьківські збори з питання мови навчання дітей. (Ukranews 12.04.11 18:11) 

Як повідомили в прес-службі "Нашої Україна", партія вимагає від президента негайно втрутитися у ситуацію. Григорович зазначає: їй стало відомо про спроби Управління освіти Дарницької районної у м. Києві державної адміністрації безпідставно ініціювати питання переведення шкіл району на російську мову викладання. (TCH.ua 12.04.11 16:54) 

"Фактично влада використовує норми чинного законодавства, які наділяють батьків правом вибору мови навчання дітей, для того, щоб переконати батьків відмовитися від навчання державною мовою", - підкреслила Григорович. (Украинские новости 12.04.11 15:41)

За матеріалами news.yandex.ua
Переглядів: 876 | Дата: 15.04.2011

Форма входу
Пошук
Останні публікації
Останні теми на форумі
 • переведення директора на посаду вчителя (2)
 • Збільшення пенсійного віку. (22)
 • Зменшення кількості предметів у школі (10)
 • Харчування в школі (5)
 • Електронні системи - журнали, щоденники - в школі (6)

 • Наше опитування
  Чи будуть ближчим часом реальні реформи в середній освіті?
  Всього відповідей: 172
  Партнери
  Статистика сайту


  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0