Головна » 2011 » Серпень » 22


У більшості районних поліклінік країни батьки і діти стоять у величезних чергах, щоб встигнути пройти медогляд до 1 вересня

"Я з сином чесно намагалася пройти в нашій дитячій поліклініці всіх лікарів, - розповідає киянка Інна Черняк. - Виявилося, що фахівці працюють два рази на тиждень по 2-3 години, а записують на прийом до них лише по п'ятницях. Ми приходили на запис ще до відкриття поліклініки двічі, але біля входу було багато людей, які займали чергу, напевно, з п'ятої ранку".

Через величезні черги батьки з дітьми не встигають пройти всіх лікарів, тому користуються іншими можливостями пройти медогляд.

 "Багато мам з нашого класу кажуть, що для прискореного медогляду необхідні лише хороші відносини з дільничною медсестрою, коробка цукерок і 50 гривень", - розповідає Інна Черняк.

"А ми з донькою чесно обійшли всіх лікарів за списком, але на це витратили три дні", - говорить Галина Коваль із Житомира.

У МОЗ з цього приводу кажуть, що профілактичні огляди необхідні, а, купуючи довідку, батьки шкодять здоров'ю своїх дітей і беруть на себе відповідальність за проблеми з їхнім здоров'ям у майбутньому.

Також, в Міністерстві охорони здоров'я пояснюють, що цього року введено новий порядок проходження медогляду перед школою, який має вирішити проблему з чергами.

"До 1 вересня зобов'язані надати довідку тільки першокласники, іншим школярам не обов'язково бігти на медогляд зараз - якщо останній раз його проходили хоча б минулої осені або взимку, довідка все ще дійсна. І новий огляд можна пройти вже після початку навчального року, коли ... Читати далі »
Переглядів: 973 | Дата: 22.08.2011

Форма входу
Пошук
Останні публікації
Останні теми на форумі
 • переведення директора на посаду вчителя (2)
 • Збільшення пенсійного віку. (22)
 • Зменшення кількості предметів у школі (10)
 • Харчування в школі (5)
 • Електронні системи - журнали, щоденники - в школі (6)

 • Наше опитування
  Чи будуть ближчим часом реальні реформи в середній освіті?
  Всього відповідей: 172
  Партнери
  Статистика сайту


  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0