Головна » 2011 » Жовтень » 04

«Київстар» за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України провів відкритий урок із онлайн-безпеки для учнів трьох шкіл: №54 у Києві, №82 у Львові та №80 у Дніпропетровську, підключених до широкосмугового інтернету від телеком-оператора.


Урок із онлайн-безпеки став продовженням реалізації соціальної ініціативи «Безпечний інтернет «Київстар» – школам».

Жанна ПАРХОМЕНКО (РЕВНОВА), директор із корпоративних зв’язків «Київстар»:
«Ми направляємо свої зусилля, щоб наш подарунок – безкоштовний високошвидкісний інтернет – школам» - сприяв покращенню рівня освіти в Україні та приносив учням тільки користь. Ми проводимо інформаційну кампанію для формування навичок безпечного використання Мережі в усіх 200 школах, які заплановано підключити до кінця 2011 року. У кінці серпня експерти з онлайн-безпеки «Київстар» ознайомили більш ніж 5000 українських педагогів з методиками інформування дітей про безпечну поведінку в Мережі. А сьогодні ми починаємо проводити відкриті уроки для учнів, розроблені в ігровій формі, щоб школярам було легко та цікаво розбиратися у тонкощах безпечного використання інтернету».

Високошвидкісний інтернет від «Київстар» відкриває нові можливості для застосування інноваційних технологій у школах. Між трьома школами у Києві, Львові та Дніпропетровську була проведена відеоконференція, під час якої школярі 10-12-ти років опанували основи онлайн-безпеки. Спеціально розроблені спеціалістами «Київстар» спільно з вчителями інформатики онлайн вікторина і квест познайомили дітей з основними видами онлайн-загроз і правилами безпечної поведінки в Мережі. Виконуючи поставлені завдання, школярі знаходили п ... Читати далі »
Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 1504 | Дата: 04.10.2011

Форма входу
Пошук
Останні публікації
Останні теми на форумі
 • переведення директора на посаду вчителя (2)
 • Збільшення пенсійного віку. (22)
 • Зменшення кількості предметів у школі (10)
 • Харчування в школі (5)
 • Електронні системи - журнали, щоденники - в школі (6)

 • Наше опитування
  Чи будуть ближчим часом реальні реформи в середній освіті?
  Всього відповідей: 172
  Партнери
  Статистика сайту


  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0