Головна » 2011 » Жовтень » 27

Полтавська загальноосвітня школа № 13, а особливо її керівник Гончаренко Іван Дмитрович відомі не тільки в нашій країні, а й за її межами. Численні делегації з різних навчальних закладів, вищих органів управління освітою України, Росії, близького і далекого зарубіжжя побували у цій звичайній за вивіскою і водночас незвичайній за організацією навчально-виховного процесу школі  м. Полтави. 26 жовтня, під час канікул, автор цього сайту разом з групою директорів шкіл та працівників відділу освіти Чутівської РДА побували у цьому навчальному закладі та зустрілися з колегою – керівником цієї школи Іваном Дмитровичем Гончаренком, який люб’язно розповів про особисті досягнення у організації роботи школи та впровадження сугестивної методики навчання дітей у закладі, який він очолює. 

З першого погляду Іван Дмитрович – звичайна людина, типовий директор школи. Але після спілкування з ним пересвідчуєшся, що це цікава, багатостороння, високоінтелектуальна особистість, надзвичайно вмілий оратор та тонкий психолог. Пізніше я дізнався, що крім досягнень у школі Іван Дмитрович володіє неабиякими біоенергетичними можливостями, гіпнозом та лікує людей від багатьох недуг. Хоча методики навчання, які застосовуються у його школі полягають у застосуванні методів навіювання (сугестії) і не завжди схвалюються у освітньому середовищі та батьками учнів, але результати вражають. Зі слів Гончаренка, у дуже короткі терміни учні оволодівають кількома мовами, покращують рівень навчальних досягнень, з «двієчників» стають медалістами, за кілька днів можу ... Читати далі »

Переглядів: 2309 | Дата: 27.10.2011


Про це повідомив міністр освіти і науки Дмитро Табачник під час проведення брифінгу, що відбувся у будинку Уряду

"Низка фахівців під керівництвом Василя Костицького напрацювала відповідну пропозицію. Документ обговорювався, він викликав зацікавлення, але на всіх секціях і регіональних, і тематичних вирішили його на з’їзд не виносити і його немає в порядку денному", - зазначив Д.Табачник.

За його словами, етичний кодекс може існувати як громадський документ, якого люди дотримуються без усіляких регламентних норм.

Необхідно зазначити, що профільне міністерство наприкінці вересня звернулося до регіональних управлінь освіти з проханням обговорити текст документа у педагогічних колективах загальноосвітніх навчальних закладів.

 Запропонований проект етичного кодексу українського вчителя отримав вкрай негативні відгуки освітян.


 За матеріалами: Освіта.ua
Переглядів: 768 | Дата: 27.10.2011

Форма входу
Пошук
Останні публікації
Останні теми на форумі
 • переведення директора на посаду вчителя (2)
 • Збільшення пенсійного віку. (22)
 • Зменшення кількості предметів у школі (10)
 • Харчування в школі (5)
 • Електронні системи - журнали, щоденники - в школі (6)

 • Наше опитування
  Чи будуть ближчим часом реальні реформи в середній освіті?
  Всього відповідей: 172
  Партнери
  Статистика сайту


  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0