Головна » 2011 » Листопад » 24


У Міністерстві освіти підписано наказ про проведення моніторингового дослідження щодо статусу та ролі вчителя в українському суспільстві

Метою проведення моніторингу є підвищення престижу педагогічної професії та утвердження високого статусу вчителя в українському суспільстві, йдеться в тексті документа.

Відповідальність за організацію моніторингового дослідження, що буде здійснюватись у 2011‑2012 роках, покладено на Інститут інноваційних технологій і змісту освіти, а безпосереднє його проведення – на обласні інститути післядипломної педагогічної освіти.

Наказом також створена робоча група, члени якої мають розробити інструментарій моніторингового дослідження та надіслати відповідні матеріали ректорам обласних ІППО.

На робочу групу також покладений обов’язок надавати консультативну та методичну допомогу обласним координаторам моніторингового дослідження.

Ректорам обласних ІППО доручено забезпечити проведення дослідження та надати узагальнені матеріали щодо результатів до 10 лютого 2012 року.

Узагальнені аналітичні матеріали за результатами моніторингового дослідження щодо статусу та ролі вчителя в українському суспільстві мають бути підготовлені та розміщені на веб-сайті Інституту інноваційних технологій і змісту освіти до 25 червня 2012 року, йдеться у тексті документа.

Зауважимо, до складу робочої групи, яка складається переважно з працівників Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, не включено фахівців з психології, соціології та представників громадських організацій.

Також незрозуміло, яким чином обласні інс ... Читати далі »
Переглядів: 975 | Дата: 24.11.2011


Встановлення обсягів фінансування відповідно до законодавства - вимагають профспілки бюджетної сфери Закарпаття.

Проаналізувавши проект Закону України «Про державний бюджет України на 2012 рік», президії обкомів профспілок Закарпаття працівників освіти і науки (голова Василь Балаж), охорони здоров’я (голова Володимир Турок), культури (голова Наталія Товтин), державних установ (голова Марія Петечук), соціальної сфери (голова Людмила Ляпіна) висловили невдоволення тим, що Верховна Рада України погодилася з пропозиціями, внесеними Кабінетом Міністрів України, які не забезпечують належний рівень оплати праці працівників бюджетної сфери, а відтак не сприятимуть поліпшенню якості роботи працівників освіти, охорони здоров’я, культури, бюджетної сфери в цілому.

Президії галузевих обкомів профспілок звернулися з листом до Голови комітету з питань бюджету Верховної Ради України Валерія Баранова, в якому вимагають передбачити у Державному бюджеті 2012 року встановлення обсягів фінансування галузей відповідно до законодавства. Розмір посадового окладу працівника першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки повинен бути встановлений на рівні не менше ніж мінімальна заробітна плата.

Профспілки цих галузей вважають, що реформи у бюджетній сфері неможливі без високопрофесійності та глибокої компетентності працівників управлінських апаратів. Отже, для залучення працюючих до роботи необхідна належна оплата їхньої праці. До того ж, через відсутність щорічних бюджетних коштів органами влади та місцевого самоврядування на місцях вкрай незадовільно розв’язуються питання забезпечення працівників житлом та комунальними послугами.

У своєму листі на ... Читати далі »

Переглядів: 983 | Дата: 24.11.2011

Форма входу
Пошук
Останні публікації
Останні теми на форумі
 • переведення директора на посаду вчителя (2)
 • Збільшення пенсійного віку. (22)
 • Зменшення кількості предметів у школі (10)
 • Харчування в школі (5)
 • Електронні системи - журнали, щоденники - в школі (6)

 • Наше опитування
  Чи будуть ближчим часом реальні реформи в середній освіті?
  Всього відповідей: 172
  Партнери
  Статистика сайту


  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0