Головна » 2013 » Лютий » 25

Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник заявляє, що кількість вчителів пенсійного віку складає 23% від загальної кількості педагогів. Про це він сказав в інтерв'ю тижневику "Газета 2000".
"На Україні порядка 23% педагогів пенсійного віку", - повідомив Д.Табачник. При цьому він підкреслив, що серед них багато видатних і найкращих вчителів. Міністр відзначив, що Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України постійно приділяє увагу проблемі старіння педагогічного складу.
"І я завжди виступаю проти перепрофілювання педагогічних університетів в багатопрофільні, бо у нас таким чином вже 9 областей втратили педагогічні ВНЗ", - додав Д.Табачник.
Крім того, він відзначив, що вирішити проблему старіння педагогічного складу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України намагається за рахунок збільшення зарплат і збільшення державного замовлення на педагогічні спеціальності.
Табачник також зупинився на питанні підвищення кваліфікації педагогів. Міністр повідомив, що Міносвіти третій рік поспіль дає запит на кошти з державного бюджету на відновлення системи перепідготовки вчителів.
"Але, на жаль, поки що не досягли розуміння з Мінфіном", - нарік Д.Табачник. Він проінформував, що Міносвіти розробляє нову концепцію розвитку педагогічної освіти і планує до кінця травня представити її на широке обговорення.

За матеріалами: Ukranews
Переглядів: 1174 | Дата: 25.02.2013


Президент України Віктор Януковича назвав помилкою об’єднання міністерства освіти та молоді. Про це він сказав 22 лютого під час прес-конференції "Діалог з країною".

Віктор Янукович зазначив, що не говорив про це раніше, але, швидше за все, буде відокремлено спорт та молодь від освіти.

"Я зараз публічно кажу про те, що бачу великий недолік, який відбувся. Я визнаю ту помилку, коли ми об'єднали міністерство спорту з міністерством освіти. Я ухвалюю зараз рішення, і вперше я про це кажу – ми відокремимо спорт і молодь від освіти", – заявив В.Янукович.

Реорганізацію двох міністерств у Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України Президент України назвав не надто вірним рішенням і зазначив, що це було "напівзміщення" цих галузей.

Віктор Янукович під час прес-конференції також розповів про те, яку роботу веде держава у соціальній сфері і які результати очікуються.
Переглядів: 1012 | Дата: 25.02.2013

Форма входу
Пошук
Останні публікації
Останні теми на форумі
 • переведення директора на посаду вчителя (2)
 • Збільшення пенсійного віку. (22)
 • Зменшення кількості предметів у школі (10)
 • Харчування в школі (5)
 • Електронні системи - журнали, щоденники - в школі (6)

 • Наше опитування
  Чи будуть ближчим часом реальні реформи в середній освіті?
  Всього відповідей: 172
  Партнери
  Статистика сайту


  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0