Головна » 2014 » Січень » 27

Уже вкотре Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського разом з Департаментом освіти і науки та обкомом профспілки працівників освіти і науки  проводить обласний конкурс «Учитель року». Цього року Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України були визначені такі номінації: «Географія», «Початкові класи», «Світова література», «Трудове навчання» та  після багаторічної перерви повернулася номінація «Директор школи».  

На участь у обласному конкурсі цьогоріч зареєструвалося 87 учасників, що на 13% більше у порівнянні з минулим роком. Це є яскравим свідченням того, що і зацікавлення конкурсом не згасає, і в області є талановиті, креатині педагоги, які прагнуть заявити про себе.

20 грудня уже вкотре у стінах Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського був проведений відбірковий етап конкурсу. Учасники представляли власний досвід, виконували тестові завдання з фаху; попередньо були оцінені надіслані матеріали конкурсантів. Роботу фахових журі, до складу яких увійшли науковці, методисти методичних кабінетів, директори та кращі учителі області, очолили методисти ПОІППО ім. М.В.Остроградського.

Другий етап відбувся з 20 по 23 січня 2014 року. Конкурс відбувався на базі полтавських шкіл. Учасники та журі номінації "Директор школи"  працювали протягом двох днів на базі Полтавської ЗОШ І-ІІІ ступенів №18. Директори продемонстрували кілька конкурсних завдань: майстер-клас з учителями школи, аналіз уроку, творчі завдання та презентація особистого блогу.

... Читати далі »

Переглядів: 1346 | Дата: 27.01.2014


Завдяки технологіям влади кожен учитель щомісяця недоотримує від 700 до 2000 грн. Про це заявила голова Комітету ВР з питань науки та освіти Лілія Гриневич під час круглого столу, присвяченого підсумкам функціонування освітньої галузі у 2013 році та прогнозам щодо можливого розвитку ситуації в 2014 році.

За словами голови профільного парламентського комітету, минулого року в освіті і науці продовжувалася криза, що поглиблюватиметься у 2014 році.

"У бюджеті на наступний рік знову закладено недофінансування, внаслідок чого далі закриватимуться школи, а витрати перекладатимуться на батьків. Це означає, що поглиблюватиметься розрив між освітніми можливостями дітей із сімей з різним матеріальним становищем, освіта в Україні відтворює бідність", - підкреслила Гриневич.

Вона зазначила, що недофінансування освіти є вродженою вадою бюджетної політики. Фінансування освіти відносно ВВП не змінилося (6,4%) у порівнянні з минулим роком, в той час як доля витрат на силові відомства зросла. В бюджеті освіти на 2014 рік на одного учня в середньому виділяється 8 800 грн. при мінімальній потребі 9 500 грн.

"Минулого року нічого не зроблено для підвищення матеріального статусу вчителя. Середня оплата праці в промисловості становить 3836 грн. (за жовтень), а в освіті - 2616 грн. Влада навчилася маніпулювати вчительською зарплатою. 1 січня 2013 року вперше не переглянуто перший розряд тарифної сітки, що дозволяє не переглядати базові оклади. В 2014 році ця технологія триватиме. Внаслідок цього кожен вчитель недоотримує щомісяця 700 - 2000 грн", - наголосила депутат.

Вона зазначила, що ще однією ілюстрацією ... Читати далі »
Переглядів: 1205 | Дата: 27.01.2014

Форма входу
Пошук
Останні публікації
Останні теми на форумі
 • переведення директора на посаду вчителя (2)
 • Збільшення пенсійного віку. (22)
 • Зменшення кількості предметів у школі (10)
 • Харчування в школі (5)
 • Електронні системи - журнали, щоденники - в школі (6)

 • Наше опитування
  Чи будуть ближчим часом реальні реформи в середній освіті?
  Всього відповідей: 172
  Партнери
  Статистика сайту


  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0