Головна » 2015 » Лютий » 02


Автор: Ігор Лікарчук

Усе-таки гарна штука Facebook. Кілька рухів мишкою і ти на стіні (сторінці) людини, яку можеш, сидячи у зручному кріслі, похвалити, підтримати чи, навпаки, образити, сказати їй «у вічі», як тобі здається «правду», або вилити на неї цілу помийницю бруду... І при цьому показати рівень свої культури: внутрішньої, мовленнєвої, комунікаційної. Ось так на нашій стіні у Facebook після посту про необхідність змін у системі управління освітою України з’явився коментар однієї відвідувачки. Якби не текст коментаря, ніколи б не подумав, що його автором є... директор ліцею. Між іншим, у наших друзях по соцмережі вона не числиться, особисто з нею я не знайомий. Але, користуючись тим, що право доступу до стіни надане усім бажаючим, вона ним скористалася. І написала таке: (орфографія та пунктуація збережені повністю):

«Пане, Ігорю, радо повідомляю вас, що мене на роботу наймає держава, (так як і вас), яка делегувала місцевим органам влади повноваження в галузі освіти. Держава, як замовник освітніх послуг, платить мені зарплату, а я маю, посадові обов'язки, які виконую і щорічно звітуюсь перед громадськістю про свою роботу. Я і без ваших рекомендацій працюю на благо дітей, яких навчаю. В ввіреній мені державою школі, навчається більше тисячі дітей і мережа стабільна з року рік. Ви вважаєте свою думку єдино правильною, але, це хибний шлях. Не дарма сказано, "сім раз одмір і один раз відріж". Це народна мудрість, виправдана історично».

Не буду розповідати, що жодних рекомендацій, як усних, так і письмових, пані директору я не надавав. Також не будемо у цій статті вдаватися у сутність питань типу «Хто є замовником освітніх послуг?» чи «Хто кого н ... Читати далі »
Переглядів: 1165 | Дата: 02.02.2015

Форма входу
Пошук
Останні публікації
Останні теми на форумі
 • переведення директора на посаду вчителя (2)
 • Збільшення пенсійного віку. (22)
 • Зменшення кількості предметів у школі (10)
 • Харчування в школі (5)
 • Електронні системи - журнали, щоденники - в школі (6)

 • Наше опитування
  Чи будуть ближчим часом реальні реформи в середній освіті?
  Всього відповідей: 172
  Партнери
  Статистика сайту


  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0