Головна » 2015 » Серпень » 17


На організацію приватних курсів можна заробити від 4 тисяч гривень на місяць, а стартовий капітал окупається через 4,5 місяці.
Багато хто з нас мріють працювати на себе. Але найчастіше мрії так і залишаються мріями через те, що нас лякає невідомість або ми просто не знаємо, який бізнес хочемо організувати. У спецпроекті "Сегодня" "Школа бізнесу", який виходить кожен другий понеділок, ми підкинемо вам свіжі ідеї і порадимо, як перетворити їх у реальність. Сьогодні ми розповімо про те, як відкрити приватні навчальні курси.
Чому навчати?
Відкриваючи приватний навчальний центр, ви повинні бути готові до того, що будете не тільки займатися організаційними питаннями (просувати рекламу, відповідати на телефонні дзвінки, складати договори і т.д.), Але і самому викладати на курсах. Принаймні перший час, поки ви не розкрутіть свій бізнес. Але для того щоб вчити інших людей, ви повинні не тільки володіти предметом, але також вміти викладати. Тому якщо у вас немає викладацького досвіду, то доцільність всього цього підприємства ставиться під велике питання. Теоретично викладати можна будь-яку дисципліну, починаючи макраме і закінчуючи хіромантією (якщо, звичайно ж, вона входить у коло ваших інтересів). Але ви повинні розуміти, що в більшості своїй люди готові вкладати гроші в навчання в тому випадку, якщо курси дозволять освоїти нову спеціальність або підвищити кваліфікацію за основною. Тому на викладанні макраме багато не заробиш.
Порада в тему.
Людмила, головний адміністратор одного зі столичних навчальних центрів: "Найбільш затребуваними останнім часом були курси к ... Читати далі »
Переглядів: 9008 | Дата: 17.08.2015

Форма входу
Пошук
Останні публікації
Останні теми на форумі
 • переведення директора на посаду вчителя (2)
 • Збільшення пенсійного віку. (22)
 • Зменшення кількості предметів у школі (10)
 • Харчування в школі (5)
 • Електронні системи - журнали, щоденники - в школі (6)

 • Наше опитування
  Чи будуть ближчим часом реальні реформи в середній освіті?
  Всього відповідей: 172
  Партнери
  Статистика сайту


  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0