Головна » 2013 » Лютий » 25 » Д.Табачник: 23% працюючих вчителів - пенсіонери

Д.Табачник: 23% працюючих вчителів - пенсіонери
10:43

Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник заявляє, що кількість вчителів пенсійного віку складає 23% від загальної кількості педагогів. Про це він сказав в інтерв'ю тижневику "Газета 2000".
"На Україні порядка 23% педагогів пенсійного віку", - повідомив Д.Табачник. При цьому він підкреслив, що серед них багато видатних і найкращих вчителів. Міністр відзначив, що Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України постійно приділяє увагу проблемі старіння педагогічного складу.
"І я завжди виступаю проти перепрофілювання педагогічних університетів в багатопрофільні, бо у нас таким чином вже 9 областей втратили педагогічні ВНЗ", - додав Д.Табачник.
Крім того, він відзначив, що вирішити проблему старіння педагогічного складу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України намагається за рахунок збільшення зарплат і збільшення державного замовлення на педагогічні спеціальності.
Табачник також зупинився на питанні підвищення кваліфікації педагогів. Міністр повідомив, що Міносвіти третій рік поспіль дає запит на кошти з державного бюджету на відновлення системи перепідготовки вчителів.
"Але, на жаль, поки що не досягли розуміння з Мінфіном", - нарік Д.Табачник. Він проінформував, що Міносвіти розробляє нову концепцію розвитку педагогічної освіти і планує до кінця травня представити її на широке обговорення.

За матеріалами: Ukranews
Переглядів: 1161 | Додав: BOSS | Теги: вчителі пенсійного віку, вчителі пенсіонери, педагоги пенсійного віку
Форма входу
Пошук
Останні публікації
Останні теми на форумі
 • переведення директора на посаду вчителя (2)
 • Збільшення пенсійного віку. (22)
 • Зменшення кількості предметів у школі (10)
 • Харчування в школі (5)
 • Електронні системи - журнали, щоденники - в школі (6)

 • Наше опитування
  Чи будуть ближчим часом реальні реформи в середній освіті?
  Всього відповідей: 172
  Партнери
  Статистика сайту


  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0