Головна » 2011 » Квітень » 15 » Депутати Донецької міської ради у п’ятницю, 15 квітня, на черговій сесії прийняли рішення про закриття 3 шкіл.

Депутати Донецької міської ради у п’ятницю, 15 квітня, на черговій сесії прийняли рішення про закриття 3 шкіл.
13:32
Вирішено закрити загальноосвітні школи №111 з українською мовою навчання та №121 з російською мовою навчання, а також школу №154.

Працівникам, які звільняються в результаті ліквідації шкіл, запропонують працевлаштуватися в інших загальноосвітніх навчальних закладах комунальної форми власності.

Батьки, вчителі та діти вийшли на захист своїх шкіл від донецьких чиновників. У Донецьку батьки просять депутатів: «Не закривайте 111-ту школу!».

У трьох містах Донецької області пройдуть акції протесту проти закриття шкіл.

Прокурор міста Донецька Олександр Ольмезов заявив, що у кожній школі буде проведено перевірку, чи враховували депутати всі аспекти, приймаючи рішення про їх закриття. Також міська прокуратура розгляне заяви батьків і громадських організацій.

Під час прийняття даного рішення у будівлі Донецького міськвиконкому проходив мітинг, в якому взяли участь вчителі, батьки та учні шкіл №2, №111, №121 і №154, що виступають проти їх закриття та реорганізації. У мітингу взяло участь близько 20 осіб.

Нагадаємо, 29 березня батьки учнів школи №2 міста Донецька звернулися до зарубіжних дипломатів із проханням допомогти у порятунку навчального закладу від закриття в рамках «оптимізації».

Варто відзначити, що це не перша спроба опору батьків планам щодо закриття шкіл у Донецькій області. Так, 8 лютого близько 150 батьків учнів школи №136 Будьонівського району Донецька вийшли на акцію протесту проти ліквідації навчального закладу.

За інформацією заступника голови Донецької обласної організації Всеукраїнського товариства «Просвіта» Марії Олійник, загалом у Донецькій області закриють близько 50 шкіл.

За матеріалами: news.dt.ua
Переглядів: 1010 | Додав: BOSS | Теги: закриття шкіл у Донецьку, закриття шкіл, донецькі школи, оптимізація мережі шкіл
Форма входу
Пошук
Останні публікації
Останні теми на форумі
 • переведення директора на посаду вчителя (2)
 • Збільшення пенсійного віку. (22)
 • Зменшення кількості предметів у школі (10)
 • Харчування в школі (5)
 • Електронні системи - журнали, щоденники - в школі (6)

 • Наше опитування
  Чи будуть ближчим часом реальні реформи в середній освіті?
  Всього відповідей: 172
  Партнери
  Статистика сайту


  Онлайн всього: 2
  Гостей: 2
  Користувачів: 0