Головна » 2011 » Лютий » 23 » Диференціація заробітної плати... Це як?

Диференціація заробітної плати... Це як?
16:13

Збільшено посадові оклади педагогічних працівників .


Міністерством освіти і науки внесені зміні до наказу, що регулює умови оплати праці працівників навчальних закладів та установ освіти
Про це йдеться в наказі освітнього відомства від 2 лютого, що пройшов процедуру реєстрації в міністерстві юстиції.

Документ передбачає збільшення тарифної ставки працівника першого тарифного розряду ЄТС, на базі якого розраховується коефіцієнт оплати праці працівників навчальних закладів, установ освіти та науки.

Відповідно до документу, тарифна ставка працівника першого тарифного розряду з 1 січня 2011 року буде дорівнювати 613 гривень.

Для працівників, у яких посадові оклади менші ніж розмір мінімальної заробітної плати, посадові оклади у штатному розписі установлюються на рівні мінімальної заробітної плати.

Також, керівникам навчальних закладів, установ освіти та наукових установ, доручено забезпечити диференціацію заробітної плати працівників, для яких визначені однакові посадові оклади, за рахунок встановлення доплат, надбавок та премій.

Норми наказу будуть застосовуватися з 1 січня 2011 року, зазначається в документі.

Слід зазначити, що впорядкування умов оплати праці працівників освітньої сфери проводиться декілька разів на рік, наступне підвищення ставки першого тарифного розряду ЄТС заплановане з 1 квітня 2011 року, до рівня 625 грн.

За матеріалами: Освіта.ua
Дата публікації: 16.02.2011

Шановні колеги! Поясніть мені, будь ласка, механізм диференціації заробітної плати. Як це має бути на практиці? Цьому дам 20% надбавки, а цьому не дам? Хто буде давати? Що будуть давати? За якими критеріями і ознаками будуть давати чи не давати? Адже згідно цього наказу перерахунки вже потрібно робити з 1 січня.

Переглядів: 2815 | Додав: Пиар
Форма входу
Пошук
Останні публікації
Останні теми на форумі
 • переведення директора на посаду вчителя (2)
 • Збільшення пенсійного віку. (22)
 • Зменшення кількості предметів у школі (10)
 • Харчування в школі (5)
 • Електронні системи - журнали, щоденники - в школі (6)

 • Наше опитування
  Чи будуть ближчим часом реальні реформи в середній освіті?
  Всього відповідей: 172
  Партнери
  Статистика сайту


  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0