Головна » 2010 » Березень » 19 » Директор полтавської СШ №13 став переможцем серед педагогів-новаторів

Директор полтавської СШ №13 став переможцем серед педагогів-новаторів
20:50

13-ту Міжнародну виставку «Сучасна освіта в Україні-2010» відкрив директор полтавської школи №13 Іван Гончаренко, який став переможцем Всеукраїнського щорічного проекту «Педагоги-новатори в Україні» Академії педагогічних наук та науково-практичного журналу «Директор школи, ліцею, гімназії».


За особистий творчий внесок, значні досягнення у розвитку та впровадженні інноваційних педагогічних технологій, поширенні сучасних освітніх ідей Іван Дмитрович отримав високі нагороди: Почесний диплом, Подяку та Почесну грамоту Академії педагогічних наук і Міністерства освіти і науки України, які вручив полтавському директорові президент Академії Василь Кремінь. Нагороду від Міжнародної академії біоенерготехнологій, дійсним членом якої є Іван Гончаренко, директор-новатор отримав за використання сучасних, зберігаючих здоров'я технологій (зокрема, кварцових ламп).

За даними міськради, окрім директора, почесними грамотами Академії педагогічних наук і Міністерства освіти і науки України нагороджені ще й 9 педагогів школи. У рамках виставки «Сучасна освіта в Україні-2010» відбувся круглий стіл «Національна мережа шкіл сприяння здоров'ю України: збереження здоров'я учня у сучасному навчальному закладі». Таким чином, із актуальним та ефективним досвідом освітян Полтави на найвищому рівні познайомилася широка педагогічна громадськість України.

За матеріалами poltavanews.com.ua

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 1093 | Додав: BOSS | Теги: директор школи, Освітянські новини
Форма входу
Пошук
Останні публікації
Останні теми на форумі
 • переведення директора на посаду вчителя (2)
 • Збільшення пенсійного віку. (22)
 • Зменшення кількості предметів у школі (10)
 • Харчування в школі (5)
 • Електронні системи - журнали, щоденники - в школі (6)

 • Наше опитування
  Чи будуть ближчим часом реальні реформи в середній освіті?
  Всього відповідей: 172
  Партнери
  Статистика сайту


  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0