Головна » 2012 » Жовтень » 9 » «EDUkIT». Всеукраїнська освітня платформа для розробки безбар’єрних Інтернет-сайтів шкіл та інших закладів освіти

«EDUkIT». Всеукраїнська освітня платформа для розробки безбар’єрних Інтернет-сайтів шкіл та інших закладів освіти
15:24

«EDUkIT» є Інтернет-платформою, що надається безкоштовно, постійно розвивається і дозволяє на своїй основі побудувати необмежену кількість сайтів, об’єднаних спільною структурою та функціями.
  Серед учасників платформи – відділи освіти, загальноосвітні школи, гімназії, ліцеї, інтернати, навчально-виховні комплекси, професійно-технічні заклади, спортивні школи, школи естетичного виховання, колегіуми, дитячі клуби, дошкільні навчальні заклади, консультативні центри, бібліотеки, громадські установи, окремі педагоги та ін. 
 Пропоноване рішення базується на використанні авторської багатофункціональної системи управління змістом «Pulsar», розробленої на основі безкоштовних сучасних технологій. Для ефективного використання «Pulsar» не потрібно спеціальних технічних знань або навичок програмування; система дозволяє самостійно додавати, редагувати і видаляти будь-який вміст сайту. Всі зміни на шкільному сайті, створеному за допомогою платформи, проводяться в режимі реального часу. 
 «Pulsar» має розрахований на багатьох користувачів інтерфейс, що дозволяє здійснювати одночасне редагування різних розділів декількома відповідальними за сайт особами. За допомогою «Pulsar» можна підтримувати сайт одразу в декількох мовних версіях – українській, російській, англійській та ін. Для платформи розроблено палітру шаблонів дизайну, яку адаптовано до типів освітніх установ. Платформа має багатомодульну структуру можливостей. 
 Сайти «EDUkIT» відповідають міжнародним стандартам якості розробки і є безбар’єрними (адаптовані для користувачів з обмеженими можливостями). Проект враховує відповідні потреби сучасної нормативно-правової бази України з питань інформатизації. 
 Станом на вересень 2012 року платформа «EDUkIT» нараховує більш ніж 3000 сайтів навчальних закладів з 24 областей України та АР Крим, стала базовою для аналогічної міжнародної освітньої ініціативи, що вже реалізується в Росії, Польщі, Кот-Д’Івуарі та інших країнах. 
Користувачі «EDUkIT» отримують доступ до унікальних додаткових можливостей, які також надаються безкоштовно: вебінари та презентації на освітню тематику; відео-розробки всесвітньо відомої партнерської віртуальної Академії Хана (www.khanacademy.org); автоматизована система тестування знань «EasyTest» та тренажер для підготовки до ЗНО; блоги платформи www.blog.sp.kh.ua та www.kids.sp.kh.ua, що присвячені актуальним питанням освіти; путівник для дітей та батьків по освітньому простору www.sp.kh.ua тощо.
Приєднуйтесь до проекту EDUkIT!

Сайт: www.edukit.org.ua.
Тел.: +38-057-78-01-911, +38-094-97-64-911

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 1668 | Додав:
Форма входу
Пошук
Останні публікації
Останні теми на форумі
 • переведення директора на посаду вчителя (2)
 • Збільшення пенсійного віку. (22)
 • Зменшення кількості предметів у школі (10)
 • Харчування в школі (5)
 • Електронні системи - журнали, щоденники - в школі (6)

 • Наше опитування
  Чи будуть ближчим часом реальні реформи в середній освіті?
  Всього відповідей: 172
  Партнери
  Статистика сайту


  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0