Головна » 2010 » Квітень » 18 » Формування здорового способу життя засобами позашкільної освіти

Формування здорового способу життя засобами позашкільної освіти
09:54
20 квітня о 10 годині ранку в Донецькому обласному Палаці дитячої та юнацької творчості (за адресою: м. Донецьк, вул. Артема, 46) відбудеться Міжрегіональна обласна науково-практична конференція «Формування здорового способу життя засобами позашкільної освіти». Завдання конференції:

1. Спонукати педагогічні колективи позашкільних установ до формування у вихованців позитивної мотивації до здорового способу життя.

2. Виявити та розповсюдити позитивний досвід роботи закладів позашкільної освіти з питань здоров’язбереження.

3. Сприяти якісному виконанню обласної програми «Освіта Донеччини 2007-2011 рр.» (розділ «Формування здорового способу життя»).

У процесі підготовки та проведення конференції працюватиме група консультантів-фахівців з охорони здоров’я, які визначать основні шляхи співпраці зі здоров’язбереження особистості в освітньому просторі позашкільного навчального закладу.

У роботі конференції візьмуть участь понад 200 фахівців, а саме: науковці вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації, представники Міністерства освіти і науки України, обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, медичних установ, Центрів здоров’я, управлінь (відділів освіти) міських рад та районних державних адміністрацій; методичних служб усіх рівнів; позашкільних навчальних закладів; навчальних закладів; громадських організацій.

Такий підхід до запрошення учасників конференції: від керівників гуртків – до фахівців органів управління освітою, надасть можливість об’єднати зусилля всіх суб’єктів освітнього простору та виявити позитивне і проблеми в роботі з формування здорового способу життя вихованців.

У роботі конференції візьмуть участь представники управлінь освіти і науки, охорони здоров’я Донецької обласної державної адміністрації, з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Донецького обласного наркологічного диспансеру, Центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Головного управління МНС в Донецькій області тощо.

Планується також презентація досвіду роботи Макіївського міського Палацу дитячої та юнацької творчості, який увійшов до Національної мережі «Шкіл сприяння здоров’ю».

Переглядів: 1181 | Додав: | Теги: Формування здорового способу життя
Форма входу
Пошук
Останні публікації
Останні теми на форумі
 • переведення директора на посаду вчителя (2)
 • Збільшення пенсійного віку. (22)
 • Зменшення кількості предметів у школі (10)
 • Харчування в школі (5)
 • Електронні системи - журнали, щоденники - в школі (6)

 • Наше опитування
  Чи будуть ближчим часом реальні реформи в середній освіті?
  Всього відповідей: 172
  Партнери
  Статистика сайту


  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0