Головна » 2012 » Вересень » 15 » Як ми розробляємо робочі навчальні плани закладу?

Як ми розробляємо робочі навчальні плани закладу?
12:32

Я не знаю, як у Вас, а у нас робочий навчальний план повинен бути поданий на затвердження до 1 червня поточного року. Педагогічні колективи спільно з учнями та батьками формують варіативну складову - визначають факультативи, спецкурси, курси за вибором. Адміністрація з полегшенням видихає - один з основних документів закладу готовий і в серпня можна швидко провести тарифікацію педагогічних працівників.
Традиційно в серпні місяці МОНМСУ листом від 23.08.2012 № 1/9-592" Про використання навчальної літератури в загальноосвітніх навчальних закладах у 2012/2013 навчальному році" надає навчальним закладам перелік літератури, яка допушена до використання у навчальних закладах. І хоча вказано, що ця література рекомендована, всі органи управління освітою викоання цього листа взяли до безумовного виконання і жодних відхилень не допустять.
Відповідно до зазченого вище листа, дізнаємося, що МОНМСУ рекомендує лише одну програму з української мови - "Збірник програм курсів за вибором і факультативів з української мови" (За заг. ред. К.В.Таранік-Ткачук) ( Лист ІІТЗО №1.4/18-Г-361 від 29.06.2010).
Запитання до МОНМСУ: що тепер, коли навчальний рік почався, робити з тими курсами та факультативами з української мови, які не ввійшли до програми К.В.Таранік-Ткачука.
Можу передбачити наступне - на місцях почнеться чергова кампанію по переписуванню робочих навчальних планів, внесення змін до тарифікацій, розкладів занять, переписуванню класних журналів, вартість яких становить не менше 40 грн. Отже, закладу доведеться шукати певну суму для закупівлі нових журналів.
Невже у міністерстві не можуть визначитися з переліком літератури, програм до часу затвердження робочих навчальних планів на місцях!!!!!!!!!!

Учитель
Переглядів: 1149 | Додав:
Форма входу
Пошук
Останні публікації
Останні теми на форумі
 • переведення директора на посаду вчителя (2)
 • Збільшення пенсійного віку. (22)
 • Зменшення кількості предметів у школі (10)
 • Харчування в школі (5)
 • Електронні системи - журнали, щоденники - в школі (6)

 • Наше опитування
  Чи будуть ближчим часом реальні реформи в середній освіті?
  Всього відповідей: 172
  Партнери
  Статистика сайту


  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0