Головна » 2011 » Червень » 14 » Міносвіти намагається прискорити видання підручників для учнів 11-х класів

Міносвіти намагається прискорити видання підручників для учнів 11-х класів
17:21

9 червня у Міністерстві освіти відбулась нарада з питань забезпечення учнів загальноосвітніх навчальних закладів підручникамиУ нараді взяли участь представники обласних (міських) управлінь освіти відповідальні за доставку та розподіл підручників, представники Міносвіти, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, Публічного акціонерного товариства "Державна акціонерна "Укрвидавполіграфія", повідомляє урядовий портал.

Протягом наради, директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОНмолодьспорт Олег Єресько акцентував увагу на тому, що першочерговим завданням міністерства є забезпечення підручниками учнів 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Конкурс рукописів підручників для учнів 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів завершився наприкінці березня цього року.

Як повідомив заступник директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Борис Терещук, наразі "здійснено необхідні заходи щодо надання дозволу на друк підручників та розпочато їх видання".

Також, за словами директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Святослава Серебрянського, міністерство здійснило всі необхідні заходи для прискорення видання підручників, також було проавансовано видання підручників для учнів 11 класу.

Формуванням плану завозу підручників до обласних книжкових баз та розподілом підручників по регіонах відповідно до затверджених тиражів у 2011 році займатиметься відділення навчальної, методичної та наукової літератури Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.

Слід зазначити, що відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, видання підручників для учнів 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів має відбутися до 1 серпня 2011 року.За матеріалами: Освіта.ua
Переглядів: 1161 | Додав: BOSS | Теги: підручники для 11 класу, шкільні підручники, підручники
Форма входу
Пошук
Останні публікації
Останні теми на форумі
 • переведення директора на посаду вчителя (2)
 • Збільшення пенсійного віку. (22)
 • Зменшення кількості предметів у школі (10)
 • Харчування в школі (5)
 • Електронні системи - журнали, щоденники - в школі (6)

 • Наше опитування
  Чи будуть ближчим часом реальні реформи в середній освіті?
  Всього відповідей: 172
  Партнери
  Статистика сайту


  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0