Головна » 2012 » Вересень » 11 » MySchool.ua: Новий навчальний рік - з новими технологічними можливостями

MySchool.ua: Новий навчальний рік - з новими технологічними можливостями
07:10


Школи декількох районів Львівської області вже з 1 вересня цього року почали використовувати нову навчальну он-лайн мережу - MySchool.ua, що включає весь функціонал від SMS-щоденника та шкільної звітності до закритої соціальної мережі

Вибір на користь системи MySchool.ua був зроблений в першу чергу завдяки її широкій функціональності, навіть у порівнянні з платними системами. Використання MySchool.ua є безкоштовним для всіх користувачів системи.
Саме тому, на сьогоднішній день до MySchool.ua вже надійшли заявки на використання системи від шкіл з 16 областей України. В тому числі, надійшла заявка від представників області, де раніше вже придбали іншу навчальну програму вартістю в кілька мільйонів грн, але яка фактично так і не була реалізована.


Чим привабливе навчальне середовище Myschool.ua для навчальних закладів?
MySchool.ua – це навчальне онлайн-середовище для школярів, їх батьків, вчителів та керівників районних відділів освіти. Система об’єднує всіх людей, які пов’язані зі шкільним процесом, за допомогою автоматизації документообігу шкіл, величезної он-лайн бібліотеки з мультимедійними матеріалами для учнів, конспектами для вчителів з усіх предметів і тем для всіх класів, різні SMS- сервіси. Для адміністраторів школи працює дуже зручний облік шкільних підручників, конструктор електронних тестів і тематична соціальна мережа.
Не секрет, що понад 90 % дітей проводить час в соціальних мережах, які є неконтрольованими і часто небезпечними для дітей. Розробники MySchool.ua, керуючись принципом "Не можеш перемогти – треба очолити!", розробили шкільну мережу, що виглядає і діє по аналогії таких популярних соціальних мереж, як "ВКонтакте" та "Facebook", але має жорсткі обмеження доступу до неї.
Доступ до системи видається директорам шкіл, які вносять в систему лише своїх вчителів, учнів та їх батьків. Таким чином - в системі немає випадкових людей і під іменем "Наташа" не буде ховатись якийсь "Іван Петрович".
Зручною також є функція SMS-інформування батьків. Навіть якщо немає доступу до Інтернету, про успішність і відвідування уроків своєї дитини батьки можуть дізнатися з SMS-повідомлень.
Під час використання системи MySchool.ua учителям найбільше подобаються готові конспекти до більшості уроків, розроблені саме для користувачів MySchool.ua; багата мультимедійна бібліотека навчальних матеріалів. Також, можливість бачити в журналі виконання домашніх завдань учнями, і окремо прямий і миттєвий доступ до батьків, за допомогою SMS чи листування через сайт.
MySchool подбала і про вчителів старшого віку – розробивши суперінтуїтивну версію системи, яку адаптовано до планшетних комп’ютерів, що знімає популярну проблему: "як зробити подвійний клік мишкою, якщо я не вмію рухати цією мишкою". Слід відзначити, що найдешевші повноцінні планшети зараз коштують усього $50-$70, при покупці без посередників.
Директори – отримують швидкий доступ до будь-якої інформації своєї школи та допомогу при створенні звітів. А також готовий сайт школи, який автоматично і безкоштовно генерується системою для кожної школи.
Батьки – контролюють успішність та відвідуваність своїх дітей, а також те, як виконуються домашні завдання, в яких шкільних заходах беруть участь їхні діти тощо.
Учні, в свою чергу, отримують можливість переглядати мультимедійні навчальні матеріали, швидко і зручно виконувати домашні завдання. Також школярі можуть порадитись чи отримати допомогу як у вчителів, так і в однокласників. Це можливо завдяки внутрішній соціальній мережі, що крім стандартних функцій (спілкування, публікації фотографій, надсилання файлів, стрічки новин та інше), відображає хто і коли з однокласників почав чи вже виконав домашнє завдання.
Добре відома формула управління людськими ресурсами вчить що: 10% людей завжди самовмотивовані, а 10% - завжди будуть "халявщиками", однак більшість людей - 80%, працюватимуть добре, якщо є система контролю над їх роботою. Отже, ключ до успіху простий – "Ефективний і бажано ненав’язливий контроль, підвищать будь-яку результативність".
Саме такий вид контролю, як "публічність для свого кола спілкування" - є головною ідеєю MySchool.ua. Адже, через свою прозорість – система MySchool.ua є водночас і мотивуючою, завдяки змагальній складовій, якою наскрізь і щодня пронизана система. Саме змагальна складова постійно мотивує виконувати свою роботу краще, як для учнів, так і для вчителів, наприклад, "Хто з однокласників швидше сьогодні відповів на домашні завдання з географії",або "Хто перший в класі отримав п’ять дванадцяток з інформатики"…
Схема мотивації за принципом "кнута и пряника" давно всім добре відома. Однак, в MySchool.ua більше орієнтуються на "пряники".
Слід зазначити, що дана система розроблена в Україні та знаходиться на серверах Укртелекому. І, що однозначно приємно, є 100% безкоштовною.


Як підключитись до MySchool.ua? - Просто подати заявку на сайті, і з вами зв’яжуться того ж дня.
Як знати що всередині системи? - На головній сторінці сайту є сторінка із назвою "Що всередині".
Скільки часу потрібно на повний запуск для однієї школи? - Від трьох днів до тижня.
Які етапи необхідно пройти на етапі впровадження системи? Коротко - це два пункти: скласти список користувачів своєї школи, внести розклад занять. І все, можна починати працювати.
Які вимоги до швидкості Інтернету? Фактично ніяких, тобто такі ж, як і для популярних соціальних мереж.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 1405 | Додав: BOSS | Теги: електронний журнал, електронний щоденникЮ навчальна мер, MySchool.ua, он-лайн середовище
Форма входу
Пошук
Останні публікації
Останні теми на форумі
 • переведення директора на посаду вчителя (2)
 • Збільшення пенсійного віку. (22)
 • Зменшення кількості предметів у школі (10)
 • Харчування в школі (5)
 • Електронні системи - журнали, щоденники - в школі (6)

 • Наше опитування
  Чи будуть ближчим часом реальні реформи в середній освіті?
  Всього відповідей: 172
  Партнери
  Статистика сайту


  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0