Головна » 2012 » Грудень » 11 » MySchool.ua - "Найкращий молодіжний проект"!

MySchool.ua - "Найкращий молодіжний проект"!
13:59

7 грудня були визначені переможці конкурсу «Інноваційний прорив 2012». В шістку кращих потрапив проект MySchool.ua, який здобув перемогу в номінації «Найкращій молодіжний проект». 


Метою конкурсу було підвищити економічну ефективність галузевих бізнесів шляхом впровадження інноваційних проектів українських розробників. Конкурс пройшов при підтримці Міністерства освіти і науки України, Державного агентства України по питанням науки, інновацій та інформатизації, спонсорів та партнерів.

 Всього на конкурс було подано більше 300 заявок від проектів. В фінал пройшло 20 з них і ще 10 від бізнес-інкубатору HappyFarm. Фінальне Road-show пройшло при підтримці та в приміщенні Київської міської ради в форматі живої презентації проектів самими розробниками перед потенційними інвесторами і експертним журі. В результаті були визначені переможці конкурсу, церемонія нагородження яких відбулась того ж дня.


MySchool.ua – як проект орієнтований на допомогу в розвитку шкіл, збільшенню можливостей для нашого майбутнього покоління, сьогоднішніх школярів, отримав перемогу в на 100% своїй номінації «Найкращій молодіжний проект».

Ще п’ять проектів отримали перемоги в наступних номінаціях:

Grand Reserve - Розробка засобів неінвазивної діагностики поверхневих онкопатологій на основі спектрофотометрії та мультиспектральних зображень;

«Краща інноваційна ідея» - Високоенергомісткі електродні матеріали на основі української сировини для літієвих джерел електрики;

«Інноваційний потенціал України» - 1) Технологія виробництва безперервного базальтового волокна та композиційних матеріалів на його основі; 2) Економічно ефективна технологія виробництва деталей з титанових сплавів із заданим комплексом характеристик методом порошкової металургії.

Ну і власне «Інноваційним проривом» конкурсу став проект Yaliti.com - сервіс, який забезпечує незалежних музикантів фанатами і гастролями, перетворюючи хобі на прибутковий бізнес.

Всеукраїнський конкурс «Інноваційний прорив 2012» зібрав дійсно цікаві українські проекти, що можуть стати майбутнім нашої країни. Приємно бачити, що українські підприємці та науковці підтримуються на державному рівні.

Перемога MySchool.ua є приємною і тільки надихає колектив проекту до нових звершень. Те, що проект є суспільно корисним видає і той факт, що почавши активну роботу зі школами лише у вересні цього року, в системі вже зареєстровано понад 120 000 користувачів. Є школи, які приєднуються до системи самі, є такі, що попадають в ряди MySchool.ua цілими містами.

MySchool.ua продовжує розвиватись і колектив проекту вже працює над тим, щоб створити більше можливостей для користувачів системи.
Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 1439 | Додав:
Форма входу
Пошук
Останні публікації
Останні теми на форумі
 • переведення директора на посаду вчителя (2)
 • Збільшення пенсійного віку. (22)
 • Зменшення кількості предметів у школі (10)
 • Харчування в школі (5)
 • Електронні системи - журнали, щоденники - в школі (6)

 • Наше опитування
  Чи будуть ближчим часом реальні реформи в середній освіті?
  Всього відповідей: 172
  Партнери
  Статистика сайту


  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0