Головна » 2011 » Листопад » 24 » Оплата праці: регіональні профспілки вимагають переглянути видатки бюджету

Оплата праці: регіональні профспілки вимагають переглянути видатки бюджету
16:55


Встановлення обсягів фінансування відповідно до законодавства - вимагають профспілки бюджетної сфери Закарпаття.

Проаналізувавши проект Закону України «Про державний бюджет України на 2012 рік», президії обкомів профспілок Закарпаття працівників освіти і науки (голова Василь Балаж), охорони здоров’я (голова Володимир Турок), культури (голова Наталія Товтин), державних установ (голова Марія Петечук), соціальної сфери (голова Людмила Ляпіна) висловили невдоволення тим, що Верховна Рада України погодилася з пропозиціями, внесеними Кабінетом Міністрів України, які не забезпечують належний рівень оплати праці працівників бюджетної сфери, а відтак не сприятимуть поліпшенню якості роботи працівників освіти, охорони здоров’я, культури, бюджетної сфери в цілому.

Президії галузевих обкомів профспілок звернулися з листом до Голови комітету з питань бюджету Верховної Ради України Валерія Баранова, в якому вимагають передбачити у Державному бюджеті 2012 року встановлення обсягів фінансування галузей відповідно до законодавства. Розмір посадового окладу працівника першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки повинен бути встановлений на рівні не менше ніж мінімальна заробітна плата.

Профспілки цих галузей вважають, що реформи у бюджетній сфері неможливі без високопрофесійності та глибокої компетентності працівників управлінських апаратів. Отже, для залучення працюючих до роботи необхідна належна оплата їхньої праці. До того ж, через відсутність щорічних бюджетних коштів органами влади та місцевого самоврядування на місцях вкрай незадовільно розв’язуються питання забезпечення працівників житлом та комунальними послугами.

У своєму листі на адресу комітету з питань бюджету Верховної Ради України профспілки працівників освіти і науки, охорони здоров’я, культури, державних установ, соціальної сфери Закарпаття наполягають на збільшенні видатків бюджетній сфері, що, на їх думку, сприятиме вирішенню ідей державотворення та демократичних реформ.

Сергій Баранчиков

За матеріалами: www.fpsu.org.ua

Переглядів: 940 | Додав: BOSS | Теги: зарплати учителів, оплата праці освітян, оплата праці вчителів
Форма входу
Пошук
Останні публікації
Останні теми на форумі
 • переведення директора на посаду вчителя (2)
 • Збільшення пенсійного віку. (22)
 • Зменшення кількості предметів у школі (10)
 • Харчування в школі (5)
 • Електронні системи - журнали, щоденники - в школі (6)

 • Наше опитування
  Чи будуть ближчим часом реальні реформи в середній освіті?
  Всього відповідей: 172
  Партнери
  Статистика сайту


  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0