Головна » 2009 » Жовтень » 9 » Про забезпечення цільового використання коштів бюджетними установами (закладами) соціально-культурної сфери Розпорядження КМУ № 1007-р від

Про забезпечення цільового використання коштів бюджетними установами (закладами) соціально-культурної сфери Розпорядження КМУ № 1007-р від
12:43

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ


РОЗПОРЯДЖЕННЯ
(Із змінами, внесеними згідно з Розпорядженням КМ № 1125-р від 23.09.2009)

№ 1007-р від 19 серпня 2009 року

Про забезпечення цільового використання
коштів бюджетними установами (закладами)
соціально-культурної сфери

1. Державному казначейству з метою цільового використання коштів бюджетними установами (закладами) соціально-культурної сфери, які обслуговуються централізованими бухгалтеріями, забезпечити:

відкриття до 1 січня 2010 р. у територіальних органах Державного казначейства для кожної бюджетної установи (закладу) соціально-культурної сфери (освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту та забезпечення, фізичної культури та спорту) реєстраційного рахунка (для обліку операцій з виконання загального фонду кошторису) та спеціального реєстраційного рахунка (для обліку операцій з виконання спеціального фонду кошторису та зарахування на цей рахунок коштів за надані установою платні послуги, а також благодійних внесків, грантів і дарунків); (Абзац другий пункту 1 із змінами, внесеними згідно з Розпорядженням КМ № 1125-р від 23.09.2009)разом з головними розпорядниками бюджетних коштів здійснювати з 1 січня 2010 р. видатки бюджетних установ (закладів) соціально-культурної сфери із зазначених реєстраційних рахунків. (Абзац третій пункту 1 із змінами, внесеними згідно з Розпорядженням КМ № 1125-р від 23.09.2009)

2. Взяти до відома, що керівники бюджетних установ (закладів) соціально-культурної сфери мають право першого підпису платіжних документів для здійснення видатків із зазначених у пункті 1 цього розпорядження рахунків, а другого підпису - головні бухгалтери (бухгалтери) централізованої бухгалтерії (бухгалтерії). Підписи на зазначених документах скріплюються печаткою органу чи установи, при яких діє централізована бухгалтерія (бухгалтерія).

Прем'єр-міністр України Ю.ТИМОШЕНКО

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 2349 | Додав: BOSS | Теги: Про забезпечення цільового використ, відкриття рахунків шкіл
Форма входу
Пошук
Останні публікації
Останні теми на форумі
 • переведення директора на посаду вчителя (2)
 • Збільшення пенсійного віку. (22)
 • Зменшення кількості предметів у школі (10)
 • Харчування в школі (5)
 • Електронні системи - журнали, щоденники - в школі (6)

 • Наше опитування
  Чи будуть ближчим часом реальні реформи в середній освіті?
  Всього відповідей: 172
  Партнери
  Статистика сайту


  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0