Головна » 2012 » Квітень » 18 » Розпочато підготовку до літньої оздоровчої кампанії дітей

Розпочато підготовку до літньої оздоровчої кампанії дітей
18:51

Міністерством освіти видано наказ, що передбачає підготовку та проведення літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2012 році


З метою належної підготовки та проведення оздоровчої літньої кампанії у 2012 році, керівникам обласних управлінь освіти і науки доручено провести необхідну організаційну роботу щодо оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2012 року.

Зокрема, в рамках підготовки до літньої оздоровчої кампанії будуть вжиті заходи щодо організації на базі навчальних закладів таборів з денним перебуванням, а також якісний підбір педагогічних кадрів для роботи в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.

Регіональним органам освіти доручено сприяти зайнятості дітей шкільного віку в літній період, особливо із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та використовувати потенціал позашкільних навчальних закладів для організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей.

Також, відповідно до наказу профільного відомства, місцеві органи управління освіти мають сприяти залученню інвестицій та всебічно заохочувати підтримку підприємств, установ, організацій, професійних спілок і фондів, а також добровільні внески юридичних та фізичних осіб щодо оздоровлення та відпочинку дітей.

Контроль за організацією в дитячих оздоровчих закладах виховного процесу, змістовним дозвіллям дітей, роботою гуртків, клубів, студій, а також надання інформації про підсумки проведення оздоровчої кампанії покладено на міністра освіти АРК та начальників управлінь освіти і науки в областях, містах Києві та Севастополі.

 
За матеріалами: Освіта.ua
 

Переглядів: 786 | Додав:
Форма входу
Пошук
Останні публікації
Останні теми на форумі
 • переведення директора на посаду вчителя (2)
 • Збільшення пенсійного віку. (22)
 • Зменшення кількості предметів у школі (10)
 • Харчування в школі (5)
 • Електронні системи - журнали, щоденники - в школі (6)

 • Наше опитування
  Чи будуть ближчим часом реальні реформи в середній освіті?
  Всього відповідей: 172
  Партнери
  Статистика сайту


  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0