Головна » 2010 » Грудень » 6 » Вчительку, яку звільнили «за аморальний проступок», поновили на посаді

Вчительку, яку звільнили «за аморальний проступок», поновили на посаді
17:43
Учительку німецької мови, вчителя-методиста полтавського ліцею №1 Ніну Кирпотіну, яку звільнили з роботи «за вчинення працівником, який виконує виховні функції, аморального проступку, не сумісного з продовженням даної роботи», поновили.

Зокрема, суд першої інстанції - Октябрський районний суд Полтави - задовольнив позов вчительки до управління освіти Полтавського міськвиконкому: скасував наказ про звільнення та поновив її на посаді. У судовому рішенні також зобов'язують виплатити Ніні Кирпотіній понад 30 тис. грн. компенсації за вимушений прогул. Щодо стягнення моральної шкоди на її користь, то суд відмовив. Рішення вступить у дію після вироку Апеляційного суду.

Нагадаємо, аморальним проступком вчительки міське управління освіти порахувало обраний текст для політінформації та коментарі до нього. На політінформації Ніна Кирпотіна зачитала учням статтю з Всеукраїнської газети «Україна молода» під заголовком «Христа на них нема…», яку написав власний кореспондент газети Василь Неїжмак (№204 за 10.10.2009 року).

За матеріалами: "Новини Полтавщини"

Ця подія висвітлювалась на нашому сайті у січні 2010 року під назвою "Полювання на відьом" http://direktor.at.ua/news/poljuvannja_na_vidom/2010-01-08-35


Переглядів: 1014 | Додав: BOSS
Форма входу
Пошук
Останні публікації
Останні теми на форумі
 • переведення директора на посаду вчителя (2)
 • Збільшення пенсійного віку. (22)
 • Зменшення кількості предметів у школі (10)
 • Харчування в школі (5)
 • Електронні системи - журнали, щоденники - в школі (6)

 • Наше опитування
  Чи будуть ближчим часом реальні реформи в середній освіті?
  Всього відповідей: 172
  Партнери
  Статистика сайту


  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0