Головна » 2011 » Жовтень » 4 » Відкриті уроки з онлайн-безпеки у підключених до інтернету школах

Відкриті уроки з онлайн-безпеки у підключених до інтернету школах
15:48

«Київстар» за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України провів відкритий урок із онлайн-безпеки для учнів трьох шкіл: №54 у Києві, №82 у Львові та №80 у Дніпропетровську, підключених до широкосмугового інтернету від телеком-оператора.


Урок із онлайн-безпеки став продовженням реалізації соціальної ініціативи «Безпечний інтернет «Київстар» – школам».

Жанна ПАРХОМЕНКО (РЕВНОВА), директор із корпоративних зв’язків «Київстар»:
«Ми направляємо свої зусилля, щоб наш подарунок – безкоштовний високошвидкісний інтернет – школам» - сприяв покращенню рівня освіти в Україні та приносив учням тільки користь. Ми проводимо інформаційну кампанію для формування навичок безпечного використання Мережі в усіх 200 школах, які заплановано підключити до кінця 2011 року. У кінці серпня експерти з онлайн-безпеки «Київстар» ознайомили більш ніж 5000 українських педагогів з методиками інформування дітей про безпечну поведінку в Мережі. А сьогодні ми починаємо проводити відкриті уроки для учнів, розроблені в ігровій формі, щоб школярам було легко та цікаво розбиратися у тонкощах безпечного використання інтернету».

Високошвидкісний інтернет від «Київстар» відкриває нові можливості для застосування інноваційних технологій у школах. Між трьома школами у Києві, Львові та Дніпропетровську була проведена відеоконференція, під час якої школярі 10-12-ти років опанували основи онлайн-безпеки. Спеціально розроблені спеціалістами «Київстар» спільно з вчителями інформатики онлайн вікторина і квест познайомили дітей з основними видами онлайн-загроз і правилами безпечної поведінки в Мережі. Виконуючи поставлені завдання, школярі знаходили правильні відповіді і формулювали правила безпечної поведінки, дотримуючись яких вони зможуть безпечно подорожувати в інтернеті.

Ольга КОВАЛЬОВА, директор київської школи №54:
«Ми вдячні «Київстар» за можливість використовувати переваги Мережі для освіти і розвитку, а також за доступ до сучасних способів роботи з інформацією і навчання дітей і педагогів правилам безпечної поведінки в інтернеті».

В межах партнерства Міносвіти і телеком-оператора до кінця 2011 року більше 200 шкіл України будуть забезпечені доступом до безкоштовного широкосмугового інтернету від «Київстар». Компанія проводить комплексні роботи з підключення до Мережі за технологією FTTB будівель шкіл, а також надає школам безлімітний трафік. З сьомої ранку до шостої вечора швидкість інтернету досягає 10 Мбіт/c, а з шостої вечора до сьомої ранку – до 1 Мбіт/c. Технічні характеристики підключення, що надає «Київстар», дозволяють школам використовувати всі можливості інтернету: завантажувати файли будь-якого розміру, відвідувати сайти з флеш-анімацією, дивитися навчальні фільми, проглядати відео-інструкції і навіть проводити онлайн-конференції.

«Київстар» приділяє особливу увагу питанню безпеки дітей в інтернеті у підключених до Мережі школах. Телеком-оператор піклується про розповсюдження базових знань про інтернет і культуру поведінки в онлайні серед вчителів, школярів і батьків. У серпні 2011р. у партнерстві з Міносвіти «Київстар» провів семінари для 5000 вчителів у різних регіонах України із навчання азам онлайн-грамотності.

Програмними засобами захисту навчальні заклади безкоштовно забезпечить відомий розробник антивірусних програм «Лабораторія Касперського», який приєднався до ініціативи «Безпечний інтернет «Київстар» – школам» і в межах партнерства встановить ліцензійне програмне забезпечення «Батьківський контроль» в усіх школах, які підключаються до інтернету від «Київстар» до кінця 2011 року.

Олександр САВУШКІН, керуючий директор «Лабораторії Касперського» в Україні, Молдові та Республіці Білорусь: «Лабораторія Касперського» у межах підтримки ініціативи «Безпечний інтернет «Київстар» – школам» попіклується про обов’язкову складову онлайн-безпеки –програмних засобах захисту. Сподіваємося, що завдяки нашим спільним зусиллям школярі та педагоги будуть надійно захищені від інтернет-загроз».
Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 1496 | Додав:
Форма входу
Пошук
Останні публікації
Останні теми на форумі
 • переведення директора на посаду вчителя (2)
 • Збільшення пенсійного віку. (22)
 • Зменшення кількості предметів у школі (10)
 • Харчування в школі (5)
 • Електронні системи - журнали, щоденники - в школі (6)

 • Наше опитування
  Чи будуть ближчим часом реальні реформи в середній освіті?
  Всього відповідей: 172
  Партнери
  Статистика сайту


  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0